Клуб «Активної Громади Рівного» запрошує

Початок: 15.08.2018 о 17:00
Закінчення: 15.08.2018 о 18:00
Адреса: вул. Є. Коновальця 4, Рівне, Україна
Місце: офіс ГО "ЧАС-ДІЙ"

Завершено

афіша клуб АГ
Клуб «Активної Громади Рівного» запрошує

Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати і реформувати своє місто.

У середу, 15 серпня, відбудеться засідання Клубу «Активної Громади»!

Захід проходитиме у приміщенні громадської організації «ЧАС-ДІЙ», за адресою м. Рівне, вул. Є. Коновальця 4.

Початок о 17:00.

Чекаємо всіх охочих взяти участь в обговоренні теми: «Чи готові українці фінансувати політичні партії?» Ми розглянемо особливості державного фінансування політичних партій, поговоримо про Закон України, яким регулюється виділення державних коштів партіям, який відсоток потрібно набрати партіям аби мати державне фінансування після чергових парламентських виборів та розберемо багато інших цікавинок, які стосуються державного фінансування політичних партій!

Клуби «Активної Громади» у містах – це неформальна платформа для спілкування, метою якого є обговорення ідей щодо розвитку міст та їх упровадження. Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати і реформувати своє місто. Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже спілкування та взаємодія завжди приносять користь і результати.

 З нетерпінням чекаємо на Вас 15 серпня о 17:00!

 Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014