КАСТЕТ СВІДОМОСТІ / Перформанс-дискусія Олександра Шакірова у Кам’янці-Подільському

Початок: 11.08.2023 о 19:00
Закінчення: 11.08.2023 о 21:00
Адреса: вул. Гагаріна, 63, Кам’янець-Подільський,
Місце: бар Zagata Bar

Завершено

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
КАСТЕТ СВІДОМОСТІ / Перформанс-дискусія Олександра Шакірова у Кам’янці-Подільському

11 серпня, в рамках BAZHAN residency, що триває в Кам’янці-

Подільському, відбудеться перформанс-дискусія поета Олександра Шакірова. 

Концептуальна поезія — це те, що перебуває на межі літератури та сучасного мистецтва. Саме з такою поезією працює Олександр Шакіров, учасник BAZHAN residency з Дніпра. Ось «прозорі вірші», нарізані лазером на чорному картоні, закриті в коробці з магнітним замком. А ось збірка віршів з ліногравюр на папері, виготовленому власноруч з книжок російських поетів — такий собі апсайклінг колоніалізму.

Що ж таке «Кастет свідомості» та які завдання й виклики стоять перед сучасною концептуальною поезією? Про це й не тільки Олександр Шакіров розповість на події.

Коли: 11/08
Початок: 19:00
Zagata Bar, Кам’янець-Подільський
Вхід вільний 

  • Олександр Шакіров — перформанс/ поезія / гучномовець/ стілець/ стендап
  • Таня Родіонова — модерація/ незручні запитання 

*На події буде розіграно кілька запрошень на закриту виставку /капсульну мистецьку вечірку/ Олександра Шакірова.

Олександр Шакіров — сучасний концептуальний поет, живе та працює в місті Дніпро. Автор п’яти книжок «Кохання та Відраза в самому центрі Футуриста», «Містика за рогом, прози суміжного подвір’я», «Маніфест», «збірка мінімалістичних віршів», «Збірка прозорих віршів». Збірка мінімалістичних віршів потрапила до списку найкращих українських книжок 2022 року за версією ПЕН. Заснував самвидав-видавництво «Amazing Journey to The King of all Cosmos». Автор телеграм каналу про сучасне мистецтво та сучасну концептуальну поезію t.me/postfuturism.

Подія відбувається в межах BAZHAN residency — резиденції для поетів/ок і перекладачів/ок поезії, ініційованої ГО TRANSLATORIUM, що реалізується за підтримки Versopolis і фінансується програмою Європейського Союзу «Креативна Європа».