IV Форум з організаційного розвитку: змінити себе, щоб змінити країну

Початок: 19.11.2015 о 09:30
Закінчення: 20.11.2015 о 17:30
Адреса: вул. Велика Васильківська, 55, Київ, Україна
Місце: НСК "Олімпійський"
ІСАР “Єднання”
Телефон: 0442010160
E-mail: [email protected]

Завершено

cdforum2015new
IV Форум з організаційного розвитку: змінити себе, щоб змінити країну

19-20 листопада 2015 року, НСК “Олімпійський” (м. Київ)

IV Форум з організаційного розвитку: ЗМІНИТИ СЕБЕ, ЩОБ ЗМІНИТИ КРАЇНУ

Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення спроможностей громадських об’єднань. Вперше Форум з організаційного розвитку відбувся у 2012 році, а вже минулоріч учасниками Форуму стали понад 850 представників ОГС України та 11 інших країн світу.

Форум – традиційне місце зустрічі «усіх з усіма». Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Тема цьогорічного Форуму –  «ЗМІНИТИ СЕБЕ, ЩОБ ЗМІНИТИ КРАЇНУ», тож пропонуємо усім разом спланувати, що саме ми повинні сьогодні змінити у роботі своїх організацій, у своїх підходах і цінностях, щоб завтра жити в країні спільної мрії. У руслі цієї мети програма Форуму буде сфокусована на таких тематичних напрямках:

  • участь ОГС у промоції та реалізації реформ, особливо на локальному рівні;
  • нарощування експертного потенціалу ОГС;
  • формування стійкого кола прихильників ОГС у громаді;
  • розбудова інфраструктури громадянського суспільства.

Очікується, що у роботі Форуму цьогоріч візьмуть участь щонайменше 500 учасників з громадських і благодійних організацій України та учасники з інших країн. За хорошою традицією Форум проводитиметься у форматі «багато локацій + багато подій»: подивитися кіно, попити кави у «світовому кафе», відвідати виставку, почитати «Живу книгу» і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії – усе можливо на Форумі! Цьогоріч основною активністю Форуму будуть різноманітні «історії успіху» – ми покличемо найвдаліші стартапи, найцікавіші ініціативи та найкрутіших спікерів, щоб дізнатися, чому вони роблять, в той час як інші тільки збираються?

Долучитися до проведення Форуму і зареєструватися як учасник можна на сторінці події: http://cd-platform.org/31-cdforum2015/1601-cdforum2015

  • Gektor89

    Добра та корисна ініціатива! Приєднуємося! Гараздів, Олександр Магльона, президент Асоціації “Нові Горизонти” м. Дрогобич