Італійський день мистецтва та дизайну у Львівському політехнічному інституті

Початок: 16.03.2023
Адреса: Львів,
Місце: у Львівському національному університеті “Львівська політехніка”

Завершено

IMAGE 2023-03-14 11:36:06
Італійський день мистецтва та дизайну у Львівському політехнічному інституті

16 березня 2023 року о 10:30 запрошуємо представників ЗМІ на офіційне відкриття виставки “ART WINS the WAR” у Львівському національному університеті “Львівська політехніка”. 

Проєкт покликаний зібрати витвори мистецтва митців з усього світу у місті, яке вважається столицею світового мистецтва. На виставці буде представлено більш, ніж 96 робіт. Загальна мета – зібрати щонайменше тисячу митців, які представляють всі держави Європи та транслюють у своїх роботах тему демократії та свободи після Перемоги України. Виставка «ART WINS the WAR» – це перший до крок до перемоги у мистецтві.

Художники, скульптори та фотографи зможуть своєю естетичною мовою зробити внесок у боротьбу за Україну. Мистецтво є основним інструментом для поширення думки про свободу народів та переконання європейців, у тому, що без цих цінностей навіть мистецтво втратило б фундаментальний сенс, а саме – свободу художнього самовисловлення. 

Програма:    

  • 10:30 Презентація мистецької виставки «МИСТЕЦТВО ПЕРЕМОЖЕ ВІЙНУ» як прелюдія до Бієнале свободи та демократії, запланованої після перемоги України в Києві.
  • 12:00 екскурсія виставкою від Джорджіо Грассо – критика та мистецтвознавця. 
  • 12:10 майстер-клас для студентів «Італійський дизайн як приклад реалізації творчого мислення у демократичному суспільстві та творчості сьогодні: майстерність та потенціал експериментування для прогресу» від дизайнера Чезаре Кастеллі Milano Makers 
  • 13:30 Урок «Роль сучасного мистецтва в демократичному суспільстві 2023» для студентів університетів

Організатор – Асоціація Vitaukr та Львівський університет “Львівська політехніка”, за підтримки Італійського культурного інституту в Києві, організацій Let’s Do It Ukraine та Let’s Do It Italy у співпраці з національними та європейськими організаціями та органами влади. Захід відбувається за підтримки Посольства України в Італійській Республіці, Посольства Республіки Італія у Києві та Італійського інституту культури в Києві.

Українські художники: Михайло Рей, Ірина Федоренко, Aстіaн Рей, Анна Гангул, Ліля Будзінська, Оля Рондяк, Азаров Артем.

Італійські художники: Паоло Коя, Атос Фачінкані, Франческо Періллі, Антонелло Діодато Гуардільї, Альберто Коттіньолі, Сандро Вараньйоло, Андреа Болдріні, Гаетано Порказі, Мірко Рончеллі, Надя Феррарі, Марія Джарда, Сара Пеццоні, Гаетано Порказі, Франко Рота Кандіані, Серхіо Вілья, Сільвіо Заго, Ріккардо Теста, Джильо Кастеллі, Ріккардо Теста, Альфонсо Рестіво, Джорджіо Трінчіареллі, Макс Марра, Джорджіо Трукко, Роберто Кабіаті, Мілена Бі, Марко Лодола, Маріо Лонгі, Себастьяно Каннарелла, Джузеппе Лусетті, Людмила Перетятко, Сара Пеццоні. Франческо Періллі, Атос Фачінкані. Жанфіліп, Альфредо Маццотта, Андреіна Галімберті, Лука Дал’оліо, Лоренцо Чева Ва лла, Енцо Делл’Аква, Доріам Батталья, Карло Поццоні, Джанні Кудін, Лаура Марелло, Ібрагім Кодра, Марина Превіталі, Джованні Консерво, Франко Мільяджо, Джузеппе Вадала, Деметро Скопелліті, Карло Антоніо Маурі, Марілена Петрокко, Карла Брускi, Марія Доната Бітондо. 

Міжнародні художники: Саша Філіпс (США), Делшад Марсус (Іран), Малу Крус Піані (Бразилія), Світлана Меальхада (Франція), Катя Сосфонтес (Швеція), Едвард Тарлецкі (Швеція).

Контактні особи: 

Олена Ямпольська, Президент асоціації VITAUKR: +380 95 280 4752

Фонд сучасного мистецтва Джорджіо Грассо: [email protected]

[email protected]