Історія Майдану в 300 експонатах. Кураторська екскурсія Ігоря Пошивайла

Початок: 05.02.2021 о 16:00
Закінчення: 05.02.2021 о 17:00
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп.9, Київ, Україна
Місце: Музей книги і друкарства України

Завершено

CAN53856
Історія Майдану в 300 експонатах. Кураторська екскурсія Ігоря Пошивайла

Уперше широкому загалу представлено в одній експозиції – виставки “Творча сила свободи. Ініціативи Майдану” – таку кількість експонатів із колекції Національного музею Революції Гідності.

5 лютого о 16:00 запрошуємо на кураторську екскурсію Ігоря Пошивайла “Історія Майдану в 300 експонатах”, яка відбудеться у межах освітньої програми виставки. Вона присвячена донині невідомим особливостям збирання, зберігання і експонування колекції Національного музею Революції Гідності, розкриває унікальні історії окремих артефактів, представлених на виставці “Творча сила свободи. Ініціативи Майдану”.

Також в експозиції виставки можна почути аудіозаписи розповідей активістів і пісні Майдану, побачити відеофільми і світлини, арт-об’єкти, мальовані каски і щити, катапульту з боїв на вулиці Грушевського, макет “йолки” та плакати з неї, знамениту картину з очима “Бачу справи твої, людино”, яскраву Різдвяну шопку та образи Святого Миколая від львівських митців.

CAN53737

Ігор Пошивайло – музеолог, кандидат історичних наук, заслужений діяч мистецтв України, громадський діяч. Віцепрезидент Міжнародного комітету з підвищення стійкості музеїв до надзвичайних ситуацій (ICOM-DRMC). Із 2016 року генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Автор і куратор низки міжнародних проєктів культурно-мистецького спрямування, семінарів із музейної справи та культурної політики. Стипендіат програми академічних обмінів імені Фулбрайта. Автор та упорядник видання “Безпека культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях: міжнародні стратегії для України”.


Кількість місць у групі обмежена, тому прохання зареєструватися за посиланням.

Тривалість екскурсії – 40 хвилин.

Коли: 5 лютого о 16:00
Де: Музей книги і друкарства України (м. Київ, вулиця Лаврська, 9, корпус 9).

Актуальну інформацію про кураторську екскурсію відстежуйте на фб-сторінці події.

У виставковому просторі діє освітня програма – лекції, кінопокази, відеоекскурсії, зустрічі з митцями та представниками ініціатив Майдану.

Організатори: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Музей книги і друкарства України.
Партнери: Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”, МГО “Мистецька платформа”.

Пресслужба Національного музею Революції Гідності: +38 098 66 11 833, [email protected]