Чи допоможуть інтернет-технології громадянам Білорусі змінити політичний режим? Чи не перебільшена роль Telegram у боротьбі проти Лукашенка? Що є спільного у протестах в Україні (2013-2014) та Білорусі (2020-донині) з перспективи використання інструментів Інтернету для демократизації? Якими є обмеження інтернет-технологій під час протестів, і чи здатні уряди ефективно використовувати технології, аби придушити протест?
Запрошуємо долучитися до презентації аналітичного дослідження «Роль інтернет-технологій у розвитку продемократичних рухів. Кейси протестів в Україні 2013–2014 та Білорусі 2020».
01 лютого (понеділок), початок о 16:00
Презентація відбудеться в офісі ГО «Інтерньюз-Україна», доступ до трансляції через Zoom. Увага! Зареєстровані учасники отримають електронну копію дослідження на електронну пошту напередодні презентації.
Реєстрація: тут.
Мова заходу: українська
Долучайтеся до Facebook-події.
Презентація відбудеться у вигляді дискусії про роль сучасних інтернет-технологій під час протестів у Білорусі та Україні. Учасники дискусії дадуть відповіді на запитання слухачів.
У дискусії братимуть участь:
- Віталій Мороз, автор дослідження, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»;
- Тетяна Богданова, головна консультантка дослідження, експертка з демократичних рухів;
- Аля Шандра, експертка дослідження, засновниця «Euromaidan Press» TBC;
- Аляксей Казлюк, білоруський правозахисник, співзасновник Human Constanta TBC.
- Василь Михайлишин, координатор проєктів та науковий співробітник Фонду Конрада Аденауера в Україні
Модератор дискусії — Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна» .
Дослідження проведено в період жовтня-грудня 2020 року з залученням українських, білоруських та міжнародних експертів.
Дослідження реалізовано ГО «Інтерньюз-Україна» і стало можливим завдяки підтримці Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Думки, висловлені в дослідженні, не обов’язково відображають погляди чи позицію Фонду.