Інтерактивний тренінг на тему державотворення та виборчої системи (запрошення для ЗМІ)

Початок: 19.09.2020
Адреса: вул. Троїцька, 49/51, Одеса, Одеська обл., 65045, Україна
Місце: Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського
ГО “Ти потрібен Україні”
Телефон: +380505304977
E-mail: [email protected]

Завершено

лого проєкту в джипег
Інтерактивний тренінг на тему державотворення та виборчої системи (запрошення для ЗМІ)

Із метою підготовки майбутніх тренерів 19.09.2020 року о 10.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імМ.Грушевського (м. Одеса, 65045, вул. Троїцька, 49/51) ГО “Ти потрібен Україні” проводить інтерактивний тренінг на тему державотворення та виборчої системи у вигляді запатентованої правоосвітньої гри “Два козаки — три гетьмани”.

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Правоосвітня гра “Два козаки – три гетьмани” була розроблена до президентських та парламентських виборів 2019 року та успішно впроваджена впродовж 9 місяців. Детально з грою можна ознайомитись за посиланням. Проєкт є нейтральним до будь якої політичної сили, проводиться без згадування діючих партій.

До участі в тренінгу були обрані 20 представників навчальних закладів, громадських організацій, які мають юридичну та/або іншу дотичну освіту, відповідний досвід роботи в представницьких органах влади та/або участі в виборах. Після проходження тренінгу вони мають можливість отримати подібну гру у подарунок за таких умов: використання гри без мети отримання прибутку та надання організаторам узгодженого місця та плану 1 заходу у їй територіальній громаді/населеному пункті. Учасникам компенсуються витрати на проїзд в обидва боки, буде організовано харчування за рахунок організаторів та при необхідності забезпечується проживання. Участь в тренінгу безоплатна.

Тренінг буде проведений у відповідності до санітарних вимог щодо запобігання поширення коронавірусу, які встановлені МОЗ: квадратура приміщення відповідає умовам 5 кв.метрів на людину,  кожен учасник буде забезпечений маскою, засобом для дезінфекції.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” у межах проєкту “Два козаки-три гетьмани”. Матеріал відображає позицію автора і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного Фонду “Відродження”.

лого ВідродженняUKRAINE NEEDS YOU