Innovation Driver: як використовувати науку в бізнесі?

Початок: 29.11.2022 о 17:00
Закінчення: 29.11.2022 о 19:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

workshop 2 post
Innovation Driver: як використовувати науку в бізнесі?
Щороку глобальні й українські компанії дедалі більше інвестують в інновації й дослідження. Як наукові розробки перетворюються в практичні рішення для бізнесів? Чому наука виводить компанії на абсолютно новий рівень? І чому тісна співпраця науки й бізнесу зараз – це стимул до проривних інновацій, які допоможуть у відновленні країни?
 
Про це – під час воркшопу із серії подій Innovation Driver за участі Миколи Максименка, директора відділу R&D у компанії SoftServe.
 
Дата: 29.11 17:00-19:00 за київським часом, онлайн
Участь за реєстрацією: https://bit.ly/innovationdriver
 
Микола Максименко – директор відділу Research&Development у компанії SoftServe, кандидат фізико-математичних наук. Директор магістерської програми MSc in Technology Management Львівської бізнес-школи УКУ. Тривалий час займався фізикою в Інституті комплексних систем Макса Планка у Німеччині та в Інституті Вайцмана в Ізраїлі. Микола Максименко та його команда мають проєкти щодо штучного інтелекту та машинного навчання, квантових технологій, біотеху, human-computer interaction та інші.
 
Ви можете відвідати інші воркшопи із серії Innovation Driver:
- 26 листопада 17:00 Будуємо зв’язки науки та бізнесу. Спікер: Юрій Гогоці, один із найцитованіших науковців світу. Більше тут – https://fb.me/e/2kWunGRuG
- 8-9 грудня. Тренінг із дизайн-мислення для науковців і підприємців за методами Стендфордської школи. Фасилітатор – Олександр Акименко, підприємець, консультант і викладач. Більше тут – https://fb.me/e/1K1m32ANS
 
Серія воркшопів Innovation Driver проводиться INSCIENCE та Yes&Design за підтримки EIT Food. EIT Food підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), який є органом Європейського Союзу. Воркшопи проходять за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.