Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Краматорську та Бахмуті

Початок: 18.07.2018 о 09:00
Закінчення: 20.07.2018 о 19:00
Адреса: Краматорськ, Бахмут,
Місце: різні локації

Завершено

ЄС
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Краматорську та Бахмуті

18-20 липня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Краматорськ та Бахмут з офіційним візитом.

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь
Коли? 18 липня, 13:00 – 14:30 Де? м. Бахмут, Оздоровчий табір «Вогник», вул. Черняховського, 26.
Коли? 20 липня, 11:30 – 13:00 Де? м. Краматорськ, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, вул. Паркова 99.

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли?  18 липня, 15:30 – 17:00  Де?  м. Бахмут, Бахмутська міська рада, вул. Миру, 44.
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для Украіни щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  19 липня, 12:00 – 13:30  Де? м. Краматорськ, Авангард-Хол, вул. К. Гампера, 3-А (Сад Бернацького).
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для Украіни щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2165246067075049/

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»
Коли?  19 липня, 14:00 – 17:00  Де? м. Краматорськ, Авангард-Хол, вул. К. Гампера, 3-А (Сад Бернацького).
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/412278519268096/

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  20 липня, 14:00 – 17:00 Де? м. Краматорськ, Донецька торгово-промислова палата (вул. Ярослава Мудрого, 48-А).

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); розглянуть можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі; дізнаються про діяльність департаменту міжнародного співробітництва Донецької Торгово-промислової палати у налагодженні бізнес-зв’язків із країнами ЄС; розглянуть проекти Європейського банку реконструкції та розвитку для малих та середніх підприємств регіону. Також буде презентовано діяльність Клубу підприємців Краматорська та Центру підтримки бізнесу міста Краматорськ.

Серед головних експертів семінару: Катерина Чумакова, директор департаменту міжнародного співробітництва Донецької Торгово-промислової палати / Яна Севастьяник, директор Центру підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснованого на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business  / Тимур Халімов, аналітик представництва ЄБРР у Харкові / Володимир Сергієнко, директор та співвласник заводу автогенного обладнання «ДонМет»

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1885503038180367/

Візит Представництва ЄС до Донецької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, [email protected] або до Станіслава
Королькова, +38(099)455-23-75, [email protected] або до Ірини Широкової, +38(097)1772416,  [email protected]