Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Черкасах і Смілі

Початок: 24.07.2018
Закінчення: 26.07.2018
Адреса: Черкаси, Сміла, Україна
Місце: різні локації

Завершено

ТИЗЕР
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Черкасах і Смілі

24-26 липня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Черкаси та Смілу з офіційним візитом.

У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь

Коли? 24 липня, 13:00 – 14:30 Де? м. Черкаси, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (вул. Смілянська, 23)

Коли? 26 липня, 11:30 – 13:00 Де? м. Сміла, Смілянська міська центральна бібліотека (вул. Незалежності, 22)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.


Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли?  24 липня, 15:00 – 18:00

Де? м. Черкаси, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Б.Вишневецького, 36/1), конференц-зала, 3-й пов.

Основні теми заходу: – Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; - Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні; – Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; – Презентація програми Федерального міністерства економіки та енергетики Fit for Partnership with Germany («Готові до співпраці з Німеччиною») для навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини; – Бізнес-партнерство з європейськими компаніями: юридичний аспект; – Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС та ін.

Серед головних спікерів заходу: Євген Чернєй, співзасновник і генеральний директор компанії «Фабрикант» / Владислав Сушко, директор ТМ «HYBRO», випускник програми GIZ / Андрій Яремкевич, експерт Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) / Віта Вдовиченко, фахівець Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА / Максим Полішкевич, керуючий партнер юридичної фірми «Результат»

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz–seminar

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/773340959722123/


Що? Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли?  25 липня, 13:00 – 14:30 

Де? м. Черкаси, готель «Оптіма Черкаси» (вул. Лазарєва, 6), конференц-зала.

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. Також буде представлено можливості інформаційної підтримки та ресурсної спроможності Інформаційного центру ЄС у м. Черкаси (на базі Черкаського державного технологічного університету).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2089783238012992/


Що? Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли?  25 липня, 15:00 – 18:00 

Де? м. Черкаси, готель «Оптіма Черкаси» (вул. Лазарєва, 6), конференц-зала.

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: – термінологія грантових заявок і тендерів; – хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; – види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; – принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / ТРЕНЕРКА: Вікторія Талашкевич, експертка ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Кропивницький); авторка та співавторка проектів, грантованих Британською Радою в Україні, Чорноморським Фондом Регіонального Співробітництва, Фондом “Євразія” та Фондом “Відродження”, а також Посольством США в Україні та іншими донорами.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs–training

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1206404476222169/


Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли?  26 липня, 16:00 – 17:30 

Де?  м. Сміла, Смілянський міський будинок культури (вул. Соборна, 100)

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

Візит Представництва ЄС до Черкаської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093) 701-36-23, [email protected] або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, [email protected]