Ілюстратори Pictoric проведуть відкритий Artist Talk у Києві

Початок: 22.01.2019 о 18:30
Закінчення: 22.01.2019 о 20:30
Адреса: Хрещатик, 38, 7 поверх, Київ, Україна
Місце: ЦУМ Київ, 7 поверх

Завершено

2
Ілюстратори Pictoric проведуть відкритий Artist Talk у Києві

 

22 січня о 18:30 у столичному арт-просторі ЦУМ відбудеться відкрита зустріч з учасниками художньо-ігрового проекту PictoricBox, де ілюстратори Pictoric розкажуть не тільки про виставку та дадуть відповіді на усі запитання гостей, а й разом з останніми зіграють у нову захоплюючу гру для усієї родини.

Нагадаємо, що до 30 січня у галереї ЦУМ проходить виставка PictoricBox. Гості експозиції не тільки першими можуть побачити 100 творів всесвітньо відомих ілюстраторів, які стали основою нової настільної гри з аналогічною назвою, а й мають можливість протестувати гру у спеціальній ігровій зоні PictoricBox PlayZone. 

16

Вхід для всіх бажаючих –вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation, партнер –ЦУМ Київ.

Автори концептуальних ілюстрацій – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко.

17

«На зустрічі художники особисто розкажуть про те, як створювався проект та поділяться своїми ідеями щодо того, яким чином індустрія розваг впливає на розвиток світового арт-ринку. І, звичайно ж, гості протестують гру разом з її творцями», –зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри.

Передбачається, що нова гра вийде у масовий тираж вже у поточному році. При цьому, українці стануть першими, хто отримає доступ до художньої грі, яка “спалахне” яскравою зіркою на світовому ринку, впевнені її автори.

Sky Art Foundation– благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участі українських художників. Діяльність Фонду висвітлювали такі світові видання як The Guardian, BBC, Forbes, Voque, BrooklynStreetArt, TheStreetArtNews, StreetArtUnitedStatesта сотні інших шанованих ЗМІ.

Клуб ілюстраторів Pictoric– це співтовариство ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Мета його створення – реалізація спільних цікавих проектів і популяризація якісної сучасної ілюстрації в Україні та за кордоном, на міжнародних фестивалях та виставках, а також ведення просвітницької діяльності.