III Міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу

Початок: 21.09.2023 о 10:00
Закінчення: 21.09.2023 о 16:00
Адреса:
Місце: гібридний формат

Завершено

III міжнародний форум_Міжнародні дні бізнесу-04
III Міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу

Торгово-промислова палата України за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проекту «РОЗВИТОК МСП: ЕКОНОМІЧНА ІНТЕГРАЦІЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ», що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні,  за підтримки Федерального мінестерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує представників організацій на III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: Роль організацій діаспори у відновленні українського бізнесу через процеси інтернаціоналізації ринків», який відбудеться 21 вересня 2023 р.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі керівництва уряду, головних міністерств, міжнародних організацій та проектів, які працюють в напрямку розвитку діаспори, сприяння інтернаціоналізації ринку та відновлення бізнесу.

Дата: 21 вересня 2023 року

Час: 10:00-16:00

Формат проведення: гібридний

Учасники отримують практичну інформацію щодо програм підтримки та відновлення бізнесу, створення представництв та відкриття спільних підприємств за кордоном.   

Робоча мова заходу: українська, англ.

Запрошуємо представників бізнесу долучитись до роботи форуму в режимі ОНЛАЙН, реєстрація за посиланням: https://forms.gle/SSNEafQr6euzaJ6WA.

Представники організацій підтримки бізнесу, органів державного та місцевого саморегулювання, міжнародних та донорських організацій, кластерних об’єднань запрошуємо прийняти участь в оффлайн форматі.

За додатковою інформацією прохання звертатися до представників ТПП України: 

Юлія Єгорова тел.: +380509426966; email: [email protected] 

Карина Вольф, +380671122041, [email protected]

Важливо!

Звертаємо Вашу увагу, що організатори форуму, враховуючи воєнні дії, намагається забезпечити безпечне перебування учасників під час проведення заходу, вживаючи всі необхідні дії.

Чекаємо на Вас!