III Конференція з IT права: #ubaITconf

Початок: 11.04.2018 о 09:00
Закінчення: 11.04.2018 о 18:00
Адреса: Київ,
Місце: Мercure Congress Centre

Завершено

UA_IT_FORUM_468x285
III Конференція з IT права: #ubaITconf

III Конференція з ІТ права: правильний рух у майбутнє

 

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у  III Конференції з ІТ права, яка відбудеться 12 квітня 2018 року у Mercure Congress Centre (м. Київ)

ІТ-індустрія в Україні продовжує набирати обертів та розвивається, хоча и перебуває під пильним наглядом з боку держави. На конференції ми плануємо поговорити про таке:

  • Майбутнє економіки та права.
  • Інтелектуальна власність та правові аспекти розробки комп’ютерних ігор.
  • Оподаткування ІТ-бізнесу в Європі.
  • GDPR та його зв’язок з українським бізнесом.
  • Кібербезпека та розвиток Інтернету.
  • Криптовалюти та ICO. Практика і досвід сусідів.

У числі спікерів конференції велика кількість іноземних та українських експертів, фахівців провідних компаній, діяльність яких пов’язана з використанням IT, юристів сегменту ІТ, а також представників профільних асоціацій. Зокрема, свою участь підтвердили Чарльз Уайтхед, Cornell Law School, (Нью-Йорк, США), Гордон Ейнштейн, CryptoLaw Partners, (Лос-Анджелес, США), Дамарис Вігіл, Microsoft (Фінляндія), Віккі Волл, Haberman Ilett (Великобританія), Сергій Мохнєв, CEX.io (Великобританія), Дмитро Кохманюк, Національна доменна зона .UA, Павло Кравченко, Distributed Lab, та багато інших.

Спілкування з провідними світовими експертами під одним дахом стане у нагоді для налагодження ділових контактів та корисних знайомств, дасть нові інструменти для роботи та розвитку бізнесу.

Програму заходу ви знайдете за посиланням http://uba.ua/ukr/events/2615/

Дата та час: 12 квітня 2018 року, 09:00-18:00.

Місце: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 6, Mercure Congress Centre.

УВАГА! Не забудьте зареєструватись за посиланням:

http://uba.ua/ukr/events/2615/registration/

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0 (44) 492-88-48, e-mail: [email protected]. Контактна особа — Вікторія Краснова.