Ідеатон відновлення сильної Шевченківської громади

Початок: 26.04.2024
Адреса: Миколаївська обл,
Місце: Зелений гай

Завершено

анонс
Ідеатон відновлення сильної Шевченківської громади

У п’ятницю 26.04.2024 о 11:00, у Зелений гай (Шкільна 2) відбудеться ІДЕАТОН “Рослинництво , послуги та креативні студії в Шевченківській громаді”.

Учасникам ми допоможемо знайти ресурси для реалізації проєктних ідей!

Досвідчені експерти та практики проєкту забезпечать коуч-супровід  у напрацюванні проєктів та їх фінансової/ресурсної підтримки.

Записатися на ідеатон можна за телефоном 8(063)7134930

Прес-служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Ідеатон відбудеться в рамках проєкту ”Громадянська платформа для відбудови на краще Шеченківської громади”, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами

Партнерами проєкту є: Шевченківська сільська рада, ГО «Зеленогайські ініціативи» (Шевченківська сільська ТГ), Національна платформа стійкості та згуртованості та Український незалежний центр політичних досліджень (м. Київ).

Ідеатон – це колективний мозковий штурм , або співпраця , коли спеціалісти з різних галузей шукають ідеї та рішення для розв’язання певних проблем на межі компетенції і сфер діяльності.