Хто мріє “погратися” у велику політику?

Початок: 07.11.2017 о 14:00
Закінчення: 07.11.2017 о 17:00
Адреса: вул. Пластова, 31, корпус 5, поверх 4, Рівне, Рівненська, 33000, Україна
Місце: історико-соціологічний факультет РДГУ
Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” у м. Рівне

Завершено

Лого
Хто мріє “погратися” у велику політику?

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у м. Рівне запрошує рівнян, які цікавляться виборчими процесами та як вони відбуваються – пограти в захоплюючу модельну гру з непередбачуваним фіналом «Право вибору».

Гра відбудеться у вівторок, 7 листопада, в приміщенні історико-соціологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету (адреса: Рівне, вул. Пластова, 31, корпус 5, поверх 4).

Учасники матимуть зможу обрати ролі виборчої комісії, «Влади» та «Опозиції», політичної партії, громадської організації, поліції, ЗМІ, народних депутатів та інших учасників виборчого процесу. Важливо, всі ролі гри є змодельовані та не відтворюють сучасні політичні партії.

- Ми багато чуємо про вибори, знаємо про порушення виборчого законодавства. Однак ця гра, дає можливість учасникам, особливо без виборчого досвіду, побачити як насправді відбуваються виборчі процеси, за якими правилами та чому важливо дотримуватися виборчого законодавства, – розповідають організатори.

Початок о 14:00. Загальний регламент гри – 3 години з coffee-break. Всі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/2AhUArH.

Гра не передбачає наявність в учасників додаткової підготовки чи реального досвіду. На початку організатори ознайомлюють з правилами гри. Команди формуються шляхом жеребкування.

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +38 097 68 08 014

 

Примітка. Захід відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.