Гра-симуляція “Моделювання роботи місцевої ради”

Початок: 09.08.2021 о 09:00
Закінчення: 10.08.2021 о 15:00
Адреса: Дніпро, Україна
Місце: Дніпро

Завершено

photo_2021-07-27_15-32-05
Гра-симуляція “Моделювання роботи місцевої ради”

Цікавитесь, яким чином працюють депутати, чиновники та інші представники місцевої влади? Бажаєте відчути себе в ролі депутата, журналіста чи підприємця? Або прагнете навчитись правильно оформлювати проєкти нормативних актів та працювати з органами влади? Тоді запрошуємо Вас заповнити анкету на участь у Грі-симуляції “Моделювання роботи місцевої ради!”

Гра-симуляція – це інтерактивний метод навчання, в якому учасники не слухають лекцію, а безпосередньо занурені в навчання в ігровому форматі.

Метою Гри-симуляції «Моделювання роботи місцевої ради» є підвищення рівня обізнаності молоді щодо особливостей функціонування місцевих рад, а також набуття навичок взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Формат гри-симуляції має на меті повне занурення учасників та учасниць в атмосферу тематики функціонування місцевих рад. Програма націлена на те, аби сформувати глибоке розуміння особливостей діяльності місцевих рад та навчити громадян продуктивно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування.

Захід відбудеться 9-10 серпня в форматі “офлайн”. Усі учасники будуть розміщені в заміському курортному комплексі, аби забезпечити процес повного занурення у гру. Організаторами забезпечується проживання, харчування та трансфер з міста Дніпро.

Для участі важливо:
- бути громадянином України;
- вільно володіти українською мовою;
- на момент подання заявки бути віком від 18 до 30 років.

Реєстрація триває до 5 серпня включно та доступна за посиланням. Про результати відбору буде повідомлено протягом 6 серпня. Кількість місць обмежена. 

Якщо у Вас є додаткові питання, Ви можете звертатись до:
Генріха Матухно (095 830 94 03)
Дмитра Твердохліба (096 112 86 16)

Не змарнуйте можливість провести час з користю!

  • Karina Manko

    Де можна знайти форму для реєстрації?

    • Генрих Матухно

      Доброго дня! Зареєструватися на захід можна за посиланням, що додане у повідомлення.