ГО “Школа медіа-патріотів” проведе в Києві тренінг за програмою Британської Ради “Активні громадяни”

Початок: 28.01.2017
Закінчення: 05.02.2017
Адреса: Київ,
Місце: Місце проведення уточнюється
ГО “Школа медіа-патріотів”
Телефон: 0992554958
E-mail: [email protected]

Завершено

Тренінг АС Київ
ГО “Школа медіа-патріотів” проведе в Києві тренінг за програмою Британської Ради “Активні громадяни”

28-29 січня та 4-5 лютого 2017 р. у м. Київ відбудеться 4-денний тренінг за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”. Мета тренінгу – розвиток соціальних ініціатив та побудова міцної і сильної громади у м. Київ.

Вимога до учасників – бути громадсько активними, мати намір реалізовувати суспільно корисні проекти у локальних громадах.

Завдяки тренінгу ти:
+ сформуєш та розвинеш особисті якості, що потрібні для продуктивних громадських змін,
+ дізнаєшся про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку,
+ отримаєш ефективні практичні інструменти для роботи,
+ навчишся писати власні проекти локальної соціальної дії,
+ отримаєш можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської ради (у рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.),
+ після проходження тренінгу отримаєш сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради. 

Для участі потрібно заповнити анкету:
http://bit.ly/2iOMoH4

Детальніша інформація про програму
http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens
https://www.youtube.com/watch?v=2kvBfe2MT3I&t=1s

Участь БЕЗКОШТОВНА!
Місце проведення уточнюється та буде повідомлене згодом. Кількість учасників обмежена. Обов’язкова 100% присутність на весь час тренінгу.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної-Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до розмаїття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та владнанню конфліктів у масштабі всієї України, насамперед на сході України.