“Характери гідності”: презентація відеопроєкту про Героїв Небесної Сотні у Львові

Початок: 06.11.2020 о 11:00
Закінчення: 06.11.2020 о 12:00
Адреса: площа Данила Галицького, 4,
Місце: Навчально-методичний центр освіти м. Львова

Завершено

123701847_2696383157304492_2641095120409522558_n
“Характери гідності”: презентація відеопроєкту про Героїв Небесної Сотні у Львові

Напередодні 7-річниці Революції Гідності, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності презентує на Львівщині проєкт Дарини Кульчицької “Характери Гідності”. Це трихвилинні ролики, де рідні Героїв Небесної Сотні діляться спогадами про них. 

“Для мене цей проєкт дуже важливий. Хотілося показати життя героїв. Він не про смерть, а про життя. Я прагнула зробити проєкт лаконічним – короткі історії. Якщо подивитися хоча б три-п’ять роликів, стає зрозуміло, наскільки Герої Небесної Сотні схожі між собою. Майже всі цікавилися історією. Мабуть, це якось і вплинуло на те, що люди пішли на Майдан. Бо не хотіли, аби знову повторилася історія й Україна знову опинилася під загарбниками. Хотіли кращої долі для країни і для своїх близьких”, – розповідає Дарина Кульчицька, авторка й режисерка проєкту “Характери Гідності”.

Проєкт складається з коротких історій про дитинство Героїв Небесної Сотні, їхні вчинки, стосунки з рідними, мрії та прагнення. Оповіді, розказані найближчими родичами, покликані нагадувати про ціну свободи та відповідальність за її збереження. 

За 2 роки проєкту в світ вийшли 28 випусків, серед яких розповіді про Назара Войтовича, Юрія Сидорчука, Романа Сеника, Василя Мойсея, Романа Вареницю, Устима Голоднюка, Богдана Ільківа, Сергія Дідича, Володимира Жеребного, Володимира Чаплинського, Миколу Дзявульського, Сергія Байдовського, Сергія Бондарчука, Юрія Дяковського, Віктора Хомяка, Ігоря Пехенька, Івана Тарасюка, Анатолія Жаловагу, Максима Шимка, Володимира Рибака, Сергія Шаповала, Василя Аксенина, Сергія Кемського, Володимира Кульчицького, Олександра Щербанюка, В’ячеслава Веремія, Анатолія Корнєєва та Леоніда Полянського. Наразі триває робота над 10 новими відео історіями.

Учасники презентації:

Дарина Кульчицька, авторка ідеї та режисерка проєкту
Ольга Сало, завідувачка інформаційно-виставкового відділу Національного музею Революції Гідності
Ірина Дідич, донька Героя Небесної Сотні Сергія Дідича
Наталія Добрянська, методистка Навчально-методичного центру освіти м. Львова

Коли: 6 листопада, 11:00

Де: Навчально-методичний центр освіти м. Львова, площа Данила Галицького, 4


Для присутності на презентації просимо зареєструватися.

Додаткова інформація: 0675082639, 0935035288.
Організатори: Національний музей Революції Гідності, Навчально-методичний центр освіти м.Львова.