Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

Початок: 08.06.2018 о 17:00
Закінчення: 08.06.2018 о 21:00
Адреса: вул. Велика Васильківська, 30, код дверей - 340, Київ, Україна
Місце: Навчальний центр Chasopys Eduspace

Завершено

соціальне підприємництво Київ
Garage Idea для соціального підприємництва “Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами”

Розриваєшся між улюбленою справою і роботою? Не уявляєш, як заробляти гроші, допомагаючи іншим? У тебе вже є бізнес – хочеш дати йому «людське обличчя»? Тобі шлях у соціальні підприємці. Роби перший крок – приходь на Garage Idea!

Коли? У п’ятницю 8 червня 2018 р., з 17.00 до 21.00.

Куди? Навчальний центр Chasopys Eduspace (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 30, код дверей – 340).

Скільки коштує? Усі витрати покриває проект «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тож для тебе участь, роздаткові матеріали і вода-чай-кава-печиво безкоштовні.

Кого ми запрошуємо?

  • соціальних стартаперів;
  • власників малого та середнього бізнесу, яким цікаво розвивати співробітників і клієнтів, позитивно впливати на екологію, культуру, спосіб життя громади;
  • представників громадських та благодійних організацій, які вирішують соціальні проблеми;
  • активістів, які хочуть змінювати місто не разовими акціями, а через бізнес із сенсом;
  • студентів, які думають про власну справу.

Як потрапити на Garage Idea?

Заповнюй анкету до 4 червня включно. З-поміж надісланих заявок експертна комісія обере 50 найкращих. Упродовж 5-6 червня ти отримаєш запрошення, якщо твоя мотивація до участі в заході була переконливою.

Що робитимемо 4 години на Garage Idea?

  1. Розберемося, що ж таке соцпідприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу, від громадського активізму і благодійності.
  2. Дізнаємося, які соціальні проблеми найбільше хвилюють киян і мешканців інших міст України.
  3. Поділимось ідеями соцпідприємств або придумаємо на місці.
  4. Попрацюємо за динамічною технологією «світове кафе»: пересуваємося від столика до столика, щоб свіжим оком оцінити ідеї інших команд і почути відгуки про свою.
  5. Здобудемо шанс потрапити на хакатон і бізнес-акселератор, а також отримати фінансову і менторську підтримку для свого соціального підприємства.

 

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту s[email protected] або телефонуйте за номерoм +38 093 100 24 41.

Garage Ideas проходять у червні-липні 2018 року в 12 містах України в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори Garage Idea у Києві: Український форум благодійників, ГО “SILab Ukraine”, Chasopys Creative Family та компанія Civitta.