Футбольний матч-відкриття проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

Початок: 11.06.2018 о 10:30
Закінчення: 11.06.2018 о 12:00
Адреса: провулок Лабораторний, 7а, Київ, Україна
Місце: футбольне поле на території Асоціації аматорського футболу України
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Асоціація аматорського футболу України
Телефон: 380 44581 19-56/57
E-mail: [email protected]

Завершено

спорт
Футбольний матч-відкриття проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»

12 червня у Києві в рамках відкриття проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбудеться товаристська гра двох юнацьких команд з м. Вишневе (Київська обл.) та м. Володимир-Волинський (Волинська обл.).

12 червня у Києві за адресою провулок Лабораторний, 7а (футбольне поле на території Асоціації аматорського футболу України) відбудеться футбольний матч-відкриття проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів». У рамках відкриття відбудеться товаристська гра двох юнацьких команд з м. Вишневе (Київська обл.) та м. Володимир-Волинський (Волинська обл.).

 «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» – це спільний українсько-німецький проект, що реалізуватиметься німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Федерального уряду Німеччини у співпраці з Асоціацією аматорського футболу України у 2018-2019 рр.

Цим проектом Федеральний уряд Німеччини має на меті підкреслити важливість спорту як інструменту регіонального розвитку. У рамках всеукраїнського конкурсу в регіонах буде відібрано 11 спортивних клубів, що займаються питаннями популяризації футболу серед молоді. Ці клуби отримають фінансову допомогу у розмірі до 11 000 євро для поліпшення умов, закупівлі інтентарю чи модернізації спортивних приміщень. Крім того, передбачена програма навчання та розвитку для футбольних менеджерів і молодіжних тренерів невеликих клубів, яка здійснюватиметься з використанням сучасних підходів до організації та управління, а також новітніх методик навчання дітей.

 Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює запобігання ВІЛ/СНІДу, а також подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.