Фото- і відеозйомка, використання фото- і відеоматеріалів під час війни. Четвертий вебінар курсу громадянської журналістики

Початок: 30.11.2023 о 10:00
Закінчення: 30.11.2023 о 12:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

вебінар 4
Фото- і відеозйомка, використання фото- і відеоматеріалів під час війни. Четвертий вебінар курсу громадянської журналістики

Онлайн-курс із громадянської журналістики, що проводить ГО “Платформа прав людини”, сягнув екватору! Три вебінари ми вже провели, і ще стільки ж – попереду.

Наступного четверга, 30 листопада, пропонуємо поговорити про особливості фото- та відеозйомки, а також правила використання фото- і відеоматеріалів під час війни. Будемо розбирати зміни, які відбулися в цій сфері, та розкажемо, що мають знати громадянські журналісти, щоб уникнути відповідальності за неправомірні дії. 

Спікер – медіаюрист Платформи прав людини та практикуючий адвокат Євген Воробйов

Під час вебінару ви дізнаєтеся, як правильно знімати та використовувати фото та відео:

  • фізичних осіб;
  • посадових і службових осіб;
  • військовослужбовців і військових об’єктів;
  • з безпілотного літального апарату;
  • на прикордонній смузі;
  • в судах;
  • в магазинах і торгових центрах.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Вебінар буде проходити з 10.00 до 12.00. 

Лінк на зустріч зареєстровані учасники й учасниці отримають напередодні заходу. 

Навчальний онлайн-курс з громадянської журналістики – ініціатива Платформи прав людини. Щочетверга, з 09 листопада по 14 грудня, ми проводимо тематичні вебінари з профільними експертами. 

Учасники й учасниці, які відвідають усі 6 вебінарів, отримають сертифікати про успішне навчання на онлайн-курсі з громадянської журналістики.

Чекаємо на вас 30 листопада.

Навчання відбувається в межах проєкту «Посилення громадянської журналістики в Україні», який має на меті підвищити рівень якості громадянської журналістики в Україні та реалізується завдяки фінансуванню United Nations Democracy Fund (UNDEF).