Форум з сексуальної освіти “Секс і діти” в Харкові

Початок: 15.12.2018
Адреса: Харків,
Місце: уточнюється

Завершено

892ну823н78пнг
Форум з сексуальної освіти “Секс і діти” в Харкові

Мета форуму – привернути увагу до проблеми відсутності сексуального виховання в українських навчальних закладах, зібрати разом представників харківських шкіл, а також громадських активістів для загальних обговорень. Даний форум є одним із етапів проекту “Sexual Health Education”, який реалізовується в рамках програми UPSHIFT Україна та підтримується Європейським Союзом і UNICEF, а також ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”.

Проект передбачає проведення уроків сексуальної освіти в школах Харкова волонтерською командою зі студентів/ок Української Академії Лідерства.

В програмі форуму передбачаються панельні дискусії з експертами на теми викликів секс-просвітництва, майбутньої української освіти, виступатимуть представники молодіжних організацій, які займаються опитуваннями молоді, а також організації, яка займають ВІЛ інфікованими підлітками. Про виклики секс-просвітництва розповість авторка статей на тему сексуальної освіти. Також запрошені експерти в галузі психології та секс-просвітництва.

До участі у форумі запрошуються освітяни та громадські активісти. Попередня реєстрація є обов’язковою.