Форум розвитку громадянського суспільства

Початок: 05.12.2019 о 09:30
Закінчення: 05.12.2019 о 18:30
Адреса: Київ, Україна
Місце: Київ
ІСАР Єднання
Телефон: 0442010160
E-mail: [email protected]

Завершено

Дизайн без назви (42)
Форум розвитку громадянського суспільства

5 грудня 2019 року, м. Київ. 

Форум. Нетворкінг. Знання. Натхнення!

Улюблена подія знову повертається! Реєструйтеся та приходьте – обговоримо всі новини сектору, повчимося працювати ефективніше, “звіримо годинники”, знайдемо нових донорів і партнерів та обіймемо усіх-усіх старих друзів! 

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері розвитку благодійних та громадських організацій. Щороку учасниками Форуму стають представники українських неприбуткових організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Цьогоріч, як і завжди, Форум проходитиме у форматі “багато локацій, багато подій”. Дискусії, воркшопи, тематичні виставки, зустрічі з донорськими організаціями, міні-тренінги – на Форумі буде все і навіть більше! Команда організаторів традиційно готує сюрпризи та приємні несподіванки, які перетворять Форум у справжнє свято для сектору!

Реєстрація на Форум за посиланням: http://bit.ly/2MadMOE 

Якщо ви хочете презентувати успішний кейс, провести воркшоп або стати учасником виставки на Форумі, будь ласка, залиште свої пропозиції у формі реєстрації – ми обов’язково законтактуємо з вами!