Форум розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”

Початок: 17.12.2020
Адреса:
Місце: телемарафон

Завершено

Facebook-публікація 940x788  пікс (11)
Форум розвитку громадянського суспільства “Імунітет до ілюзій”
З великою радістю хочемо анонсувати 17 грудня 2020 року повернення улюбленої події тисяч людей, Форуму розвитку громадянського суспільства!
Цьогоріч, як ніколи, нам усім хочеться відчути, що ми не наодинці, що поруч є однодумці, що громадянське суспільство – єдине та спроможне здолати всі виклики. Тож Форуму обов’язково бути.
 
Ми свідомі викликів, які стоять перед цьогорічним Форумом і усвідомлюємо нашу відповідальність за створення безпечних умов для всіх учасників.
Щоб дотриматися всіх вимог, встановлених Урядом, вперше за всю історію Форуму він відбудеться у форматі всеукраїнського телемарафону, який поєднає усі регіони України. 25 комунікативних майданчиків (всі області та Крим) сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє згуртованість перед кризою невизначеності. Так, це “децентралізація” Форуму!
 
Регіональні майданчики працюватимуть у строгій відповідності до умов карантину :

- якщо на момент проведення Форуму область перебуватиме в “червоній зоні” карантину – усі регіональні заходи Форуму проводитимуться виключно онлайн;
- якщо на момент проведення Форуму область перебуватиме в “помаранчевій”, “жовтій” чи “зеленій зоні” – усі регіональні заходи Форуму проводитимуться у змішаному онлайн-офлайн форматі відповідно до нормативів розміщення учасників, встановлених вимогами Уряду України (кількість людей на локації не перевищує нормативи);
- майданчик у Києві працюватиме за аналогічними правилами.

Кожен регіональний партнер представить свою тему та програму.

Переходьте на нашу онлайн платформу, на якій ми організовуємо Форум-телемарафон  https://forum.ednannia.ua/ та реєструйтеся! Тут ви також зможете:

- стежити за програмою, спікерами та новинами – інформація постійно наповнюється;

- знайти telegram-чат, на який запрошуємо доєднуватися, щоб шукати  однодумців, партнерів, провайдерів і обмінюватися враженнями;

- переглядати усі трансляції Форуму та ставити питання спікерам;

Важливо! Лише після реєстрації ви отримаєте доступ до усіх трансляцій і станете активним учасником Форуму.

Реєстрація також передбачає можливість долучитися офлайн до одного з майданчиків Форуму. Ця можливість залежить від епідеміологічної ситуації на день проведення заходу в кожному місті окремо.

Реєстрація також дає можливість обрати, у ролі кого ви хочете доєднатися до Форуму: слухача, спікера, провайдера, волонтера,  представника донорської структури. Долучайтеся, щоб зробити цю подію разом!