Форум підприємців «Як припинити відтік кадрів і створити команду мрії»

Початок: 05.10.2018 о 09:00
Закінчення: 06.10.2018 о 17:00
Адреса: вул. Соборна, 11, Рівне, Рівненська обл., 33000, Україна
Місце: Конференц - зала Простір
Центр сприяння бізнесу
Телефон: 0971461297
E-mail: [email protected]

Завершено

somewhere_735x418
Форум підприємців «Як припинити відтік кадрів і створити команду мрії»

5 -6 жовтня у Рівному відбудеться Форум підприємців на тему «Як припинити відтік кадрів і створити команду мрії». Організатор події – рівненський Центр сприяння бізнесу. Ідея проведення форуму виникла внаслідок значного відтоку кваліфікованих кадрів за межі країни і кадрового голоду, з яким зіткнувся український бізнес.

До участі у Форумі запрошуються власники бізнесу, управлінці організацій усіх форм власності, HR – директори з усієї України.

Форум пройде у форматі інтелектуальної гри. Інтелектуальна гра організується за спеціальною методологією, що дозволяє учасникам максимально розкрити власні інтелектуальні потенціали і об’єднати їх для вирішення найскладніших проблем.

Гру проведе команда школи управління «Єдність» – ведучий і ігротехніки. В активі школи – десятки ігор, проведених у різних містах України.

Досвід команди показує, що інтелектуальні ігри значно пришвидшують мислення, внаслідок чого виникають потужні і точні рішення існуючих проблем. Після гри учасники довго зберігають здатність  долати неординарні ситуації як в роботі, так і в інших сферах життя. Ігри мають потужну інтегруючу дію, дозволяють групі розрізнених людей домовитися по існуючих протиріччях, узгодити інтереси і перейти до спільної проектної діяльності. Часто внаслідок інтелектуальної гри утворюються нові спільноти, об’єднання, клуби. Елементи ігропрактики з успіхом застосовуються в якості управлінського інструментарію лідерами у власних організаціях.

Ведучий гри: Анатолій Жуковський. Успішний бізнесмен, тренер, експерт у створенні і розвитку організацій, автор системи управління “Єдність”, засновник холдингу “Імбекс” (>300 працюючих), меценат.

Детальніше про форум і умови участі у ньому – читайте на сайті https://rivne.business/case_study/dream-team/