Форум громадських організацій ВПО

Початок: 10.12.2018
Адреса: Дніпро, Дніпровська обл., 49000, Україна
Місце: уточнюється
ГО “ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ”
Телефон: 380505304977
E-mail: [email protected]

Завершено

логотип
Форум громадських організацій ВПО

ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ «ПРОБЛЕМАТИКА ВПРОВАДЖЕННЯ СТАТЕГІЇ ІНТЕГРАЦІЇ ВПО, В ТОМУ ЧИСЛІ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ЖИТЛОМ, ДОСТУПУ ВПО ДО ПРАВОСУДДЯ ТА ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

 

Всім доброго дня!

Вас вітає команда Громадської організації “Ти потрібен Україні”
та Громадської спілки “Сильніші разом”.

Закінчується 2018 рік, п’ятий рік, коли більшість з нас проживає далеко від своєї рідної домівки, які розташовані в Донецькій, Луганській областях, Криму. Деякі з нас зазнали втрат та досі переживають внутрішній нічим не виліковний біль від цих втрат.

І це вже час, коли ми маємо “зібрати каміння”, оцінити, яку ми маємо ситуацію по інтеграції внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади, оцінити, які документи в цьому відношенні прийняті центральними органами влади та органами місцевого самоврядування, та що ще треба розробляти. Оцінити недоліки та поділитись власними думками з цього приводу.

На форумі ми хочемо обговорити та систематизувати по областям реалізацію таких нормативно -правових актів, як:

1) Стратегія інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року, який був схвалений Розпорядженням КМУ в 15.11.2017 року, № 909-р та Плани до неї, які мали б бути затверджені на місцевому рівні;

2) Реалізація Постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 769
“Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України” та реалізацію так званої “Програми 50/50″.

3) Обговорення проблематики доступу ВПО до правосуддя та/або до отримання адміністративних послуг. Висвітлення ситуації по областям України.

Метою заходу буде підготовка системного документу щодо вказаних вище питань по областям України та подальша презентації її органам центральної влади, як звіт підготовлений бенефіціарами їх програм. 
Вимогою участі є підготовка Організацією в письмовому вигляді інформації по переліченим вище трьом питанням. Але інформація має бути достовірною: або відповіді на запити, або статистична інформація з офіційних реєстрів, або конкретні кейси. Ви маєте розуміти, щоб нас почули, не можна бути голослівними. Інформація може бути підготовлена в будь якому вигляді: копії відповідей на Ваші листи, копії справ тощо.

Запрошуються 1 представник з однієї Організації. Також можлива участь в підготовці матеріалу без фактичного приїзду на Форум.

Забезпечення готелем можливо лише для тих, хто проживає найвіддаленіше.

Форум буде проведений за підтримки UNDP.

Він буде проходити один день у місті Дніпрі.  Дата проведення форуму точно поки не вирішена, можлива з 10.12.18 – 14.12.18 (в залежності від Ваших відповідей).

Для участі у форумі необхідно заповнити форму.

З повагою.