Фінансова грамотність у ЩедрийВівторок

Початок: 01.12.2020 о 15:00
Закінчення: 01.12.2020 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

вебінар
Фінансова грамотність у ЩедрийВівторок

Фінансова грамотність потрібна кожній людині, задля того, щоб ефективно користуватися грошима й швидко досягати нових рівнів матеріального добробуту. Особиста фінансова грамотність безпосередньо впливає на фінансовий розвиток і наших організацій. Поговоримо про це?

1 грудня, о 15:00 в межах глобального руху Giving Tuesday, на вас чекає лекція від Артема Нідзельського «‎Фінансова грамотність»‎.

Поговоримо про те, як правильно керувати своїми фінансами та примножити накопичені гроші, про міфи нестабільності банківської системи в Україні та оцінку надійності банку, про дистанційні канали обслуговування, шахрайські схеми та як не потрапити на їх гачок.

Артем – заступник керуючого Регіональним центром ПУМБ у м. Києві, навчався банківській справі в Голанському та Київському Національних Університетах. У банківській сфері працює понад 19 років, займається тренерською діяльністю по темам продажів та наставництва.

Участь безкоштовна. Але для того, щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися та отримати підтвердження від організаторів.

Реєстрація за посиланням: https://probono.org.ua/fingivingtuesday

Мова лекції: російська.

#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ у межах глобального руху Giving Tuesday.
Щороку в понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.