Фахова дискусія «Зелена архітектура – Зелене будівництво»

Початок: 16.05.2019 о 16:00
Закінчення: 16.05.2019 о 18:00
Адреса: вул. Воскресенська 23, Дніпро,
Місце: Міська центральна бібліотека для дорослих, Лекційний зал, 3 поверх

Завершено

Афіша 16.05.2019
Фахова дискусія «Зелена архітектура – Зелене будівництво»

ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» сумісне з Придніпровської академією будівництва та архітектури проводять фахову публічну  дискусію:

«ЗЕЛЕНА  АРХІТЕКТУРА – ЗЕЛЕНЕ  БУДІВНИЦТВО»

Мета заходу:

  1. Пошуки можливостей комплексного поєднання  еко-архо-техносфер у процесі сталого розвитку міста.
  2. Організувати междсиціплінарний діалог представників суміжних професій:  архітектори, ландшафтники, екологи, біологи, інженери – будівельники.
  3. Сприяти комунікації з перспективою співпраці між органами місцевої влади,  фахівцями та громадськими  організаціями  екологічного напрямку.

Дата:  16 травня 2019 року  16.00 – 18.00

Місце проведення:  HUB «Світ науки», Міська  центральна бібліотека для дорослих, м. Дніпро, вул. Воскресенська 23, Лекційний зал, 3 поверх.

Запрошуємо прийняти  участь у дискусії  практиків, викладачів, студентів архітекторів, будівельників, ландшафтних дизайнерів, екологів, біологів, екологічні громадські організації, представників місцевих органів влади відповідного профілю.

Теми для обговорення: основні складові та напрямки зеленої архітектури; озеленення в архітектурі; екологічна архітектура – системний підхід; громадські ініціативи з озеленення: що потрібно знати та на що звертати увагу; зелене будівництво в Україні: стан та перспективи; новітні еко-будівні матеріали та технології; як поєднати екологічність & економічність, функціональність & естетичність.