Тренінг “Як писати про інструменти демократичного цивільного контролю?”

Початок: 22.07.2021
Адреса: Дніпро,
Місце: PRAVOKATOR.Дніпро

Завершено

IMPDialog2
Тренінг “Як писати про інструменти демократичного цивільного контролю?”

22 липня у клубі PRAVOKATOR.Дніпро експерти ініціативи «Діалог безпеки» презентують кейси, інструменти для підготовки інформаційних матеріалів на теми демократичного цивільного контролю, запропонують ситуативні вправи для розгляду проблем безпеки в українському та європейському контексті.

В інформаційному просторі співіснують різні формати висвітлення правових питань, як то: розслідування, аналітичні статті та експертні кейси, що розкривають специфічні теми у галузі прав людини. Такі тексти базуються на даних досліджень, аналізі законодавчих рішень або полісі-документів. І часто в журналістів виникає потреба знайти фокусного експерта, який у відповідь на гостре питання дасть цікавий коментар. Не менш важливою проблемою залишається також пошук першоджерела інформації, завдяки якому можна розкрити складні теми.

Демократичний цивільний контроль – одна з таких тем, і ми раді запросити журналістів та комунікаційників громадських організацій Дніпра до розмови про те, як забезпечити безпеку суспільства, не порушуючи свобод громадян.

22 липня у клубі PRAVOKATOR.Дніпро експерти ініціативи «Діалог безпеки» (проєкт «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні») презентують кейси, інструменти для підготовки інформаційних матеріалів на теми демократичного цивільного контролю, запропонують ситуативні вправи для розгляду проблем безпеки в українському та європейському контексті.

Захід починається о 10.00 та завершується о 15.30. Організатори забезпечують учасників смачною кавою та обідом.

Форма реєстрації відкрита до 18 години 21 липня.

Більше інформації про проєкт:

Інформаційний буклет для представників ЗМІ

“ДІАЛОГ БЕЗПЕКИ”: пропозиції парламентському комітету

Партнери «Діалогу безпеки»: Freedom House, Експертний центр з прав людини, Восток SOS, Український інститут з прав людини

#діалогбезпеки #громадськийконтроль