Екскурсія виставкою “Мальована історія Майдану”

Початок: 14.03.2023 о 14:30
Закінчення: 14.03.2023 о 15:30
Адреса: Київ,
Місце: Майдан Незалежності (біля стели)

Завершено

sayt_400h300_komyahov
Екскурсія виставкою “Мальована історія Майдану”

У День українського добровольця відбудеться екскурсія виставкою “Мальована історія Майдану”.

Ви дізнаєтеся, з чого почалася боротьба українців за свободу та як пов’язано Майдан і російсько-українську війну. 

Автор виставки, майданівець і художник Сашко Ком’яхов розповість про Революцію Гідності й окреслить збірний образ перших добровольців, які просто з Майдану пішли захищати Україну.

Виставка на основі графічного роману Ком’яхова “ТАТО” в яскравих образах і документальних деталях розкриває причини та відтворює основні події Революції Гідності, передаючи дух Майдану. Тож запрошуємо як школярів та студентів, що лише чули про Майдан, так і його учасників та очевидців пригадати ці дні. А ті, хто цікавиться сучасним мистецтвом, зможуть дізнатися про особливості роботи над графічним романом. 

Збір на екскурсію на майдані Незалежності (біля стели) 14 березня о 14:30.

Тривалість екскурсії 45 хвилин.

Екскурсія є безкоштовною, однак слід зареєструватися тут.

Акредитація ЗМІ +38 097 602 34 22 (Ксенія)

Всі довідки за телефоном:  098 888 27 69

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

У програмі можливі зміни залежно від безпекової ситуації у Києві. Найближче укриття у підземному переході на майдані Незалежності. 

ДОВІДКА

Олександр Ком’яхов – український ілюстратор та автор мальованих історій із київської родини художників. Нині є співробітником Національного музею Революції Гідності. Чимало часу присвятив ілюструванню книжок, підручників і періодичних видань, анімації, ігровій та кіноіндустрії. Співпрацював із НХМУ, “Мистецьким Арсеналом”, громадським просвітницьким проєктом “Лікбез. Історичний фронт”, із фондом “Повернись живим” як художник та куратор культурно-освітніх проєктів. Співзасновник освітніх спільнот “Ілюстрактор” та “Comicsoda”. Засновник проєкту “Ukrainica”, присвяченого популяризації нашої мілітарної історії. Нині працює над створенням ілюстрацій та графічної прози.