Дезінформація – загроза сучасного світу, яка підриває демократичні принципи, є небезпечною для прав людини, породжує напругу у суспільстві та зневіру в державних процесах. Як швидко розпізнавати дезінформацію та які інструменти використовувати для протидії їй?
ЦЕДЕМ запрошує всіх охочих на вебінар “Ефективна протидія дезінформації: міжнародний та національний досвід на практиці”, під час якого міжнародні експерти з дезінформації та фактчекери поділяться своїм практичним досвідом, світовими трендами та інструментами боротьби з дезінформацією. А українські експерти та фактчекери розкажуть про вітчизняні реалії дезінформації, як розпізнавати та боротися з нею.
Присутні зможуть закріпити отримані знання на практичній частині заходу, де розбиратимемо конкретні кейси виявлення дезінформації та протидії їй.
Спікери/ки вебінару:
- Оксана Майдан, заступниця директорки Internews в Україні;
- Олеся Холопік, директорка ЦЕДЕМ;
- Кріштіна Розгоній, консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина);
- Дмитро Тузов, ведучий радіо НВ, ведучий програми “Медіаклуб”, медіаексперт ГО “Фундація “Суспільність”, член Незалежної медійної ради;
- Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики;
- Денис Колесник (Франція), засновник ініціативи Info Ops France; аналітик з безпекових питань та інформації; докторант в CNAM – Conservatoire national des arts et métiers, лабораторія Dicen-IDF;
- Катерина Крук, менеджер з питань публічної політики по Україні у Facebook;
- Альона Романюк, медійна експертка, фактчекерка, блогерка.
Дата: 20 січня 2022
Час: 11:00-13:30
Платформа: Zoom
Модератори: Ігор Розкладай, заступник директора та головний експерт з медійного права ЦЕДЕМ, Альона Романюк, медійна експертка, фактчекерка, блогерка.
Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням до 19 січня.
Ця подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID “Медійна програма в Україні, який виконується міжнародною організацією Internews.