А що як ваш судовий позов розглядатиме робот і в суді вас захищатиме адвокат-робот? Запрошуємо поговорити про це 19 лютого під час дискусії в рамках Open Society Talks.
Вхід вільний. Для участі необхідно заповнити гугл форму до 18 лютого включно.
Open Society Talks – серія відвертих розмов про непевне майбутнє, на яке ми пропонуємо поглянути з різних точок зору.
Організатор: Міжнародний Фонд “Відродження”
Час: 19 лютого, 19.00
Місце: Київ, Громадський ресторан Urban Space 500 (вулиця Бориса Грінченка, 9)
Подія у Facebook.
Будемо говорити про те, чи може штучний інтелект замінити суддів/адвокатів/нотаріусів та де лежить межа застосування штучного інтелекту в праві.
- Чи можливе застосування штучного інтелекту для вирішення правових спорів?
- Чи можуть допомогти розробки у сфері штучного інтелекту у боротьбі з корумпованістю судової системи України? Якщо так, то де має пролягати межа між справами, щодо яких можна застосовувати штучний інтелект, а де рішення мають прийматися лише людьми.
- І зрештою чи чекає на нас повстання машин?
Спікери:
- Михайло Жернаков – юрист, експерт з судової реформи. Голова Правління Фундації DEJURE. Колишній суддя. Пішов з посади в 2015 році у громадський сектор, щоб працювати над змінами в українських судах. В часи Революції Гідності долучився до розробки судової реформи як незалежний експерт.
- Станіслав Подячев – юрист та експерт з технології Blockchain. Учасник KYIV Legal Hackers. Засновник Blockchain Art Hackathon. Керуючий партнер Blockchain Lab. Приймав участь в розробці проекту розвитку екосистеми Bitcoin в Україні btcu.biz.
- Микола Сіома – правозахисник. Виконавчий директор Української фундації правової допомоги.
Модеруватиме Лариса Денисенко – правозахисниця, адвокатка.
Розклад усіх дискусій шукайте на сторінці: Open Society Talks.
Open Society Talks – це серія інтерактивних дискусій на тему майбутнього демократії та розвитку цінностей відкритого суспільства. Зустрічі присвячені суперечливим питанням, відповіді на які мають бути знайдені в суспільстві.