Дискусія “Діалоги в громадах під час загострення військової загрози: вивчені уроки”

Початок: 23.02.2022 о 15:20
Закінчення: 23.02.2022 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн та офлайн

Завершено

Discussion UCBI
Дискусія “Діалоги в громадах під час загострення військової загрози: вивчені уроки”

Чи можемо ми говорити про мир під час війни? 

Враховуючи можливу ескалацію конфлікту, критичне зростання тривоги в суспільстві, постійні порушення режиму тиші, чи можемо ми взагалі порушувати питання миробудівництва під час війни, що триває?

Запрошуємо доєднатися до дискусії “Діалоги в громадах під час загострення військової загрози: вивчені уроки”, яка відбудеться 23 лютого

З провідними експертами, фасилітаторами діалогів та представниками громад ми обговоримо висновки та уроки, отримані під час впровадження діалогів з реінтеграції та суспільної згуртованості в п’яти українських громадах.

Протягом жовтня 2021 – лютого 2022 Інститут миру і порозуміння підтримував п’ять громад зі сходу, центру і заходу України у вирішенні їх місцевих конфліктів та проблем, пов’язаних з наслідками збройного конфлікту. Представники громад оволоділи навичками дизайну та фасилітації групових обговорень із застосуванням діалогового підходу. За підтримки професійних фасилітаторів вони імплементували набуті навички та провели по три діалогові зустрічі у своїй громаді. Учасники мали можливість обговорити майбутнє громади в контексті збройного конфлікту, вирішити реальний конфлікт у громаді та підвищити її згуртованість.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

  • Які конфлікти було поставлено за мету вирішити?
  • Який був хід проведення діалогів, які виникали складнощі і виклики під час процесу?
  • Які висновки було зроблено у п’яти громадах?
  • Який вплив мають діалоги на розбудову миру під час активного збройного конфлікту?

Спікери:

  • Олександр Смирнов, в.о. Директора Українського Національного Центру Розбудови Миру, що діє в структурі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  • Роман Романов, директор програми “Права людини і правосуддя” МФ «Відродження» 
  • Тетяна Кисельова, к.ю.н., доктор філософії (PhD) в галузі права (Оксфордський університет), медіаторка, фахівчиня з діалогів, дослідниця, керівниця центру «Могилянські студії медіації і діалогу»
  • Альона Горова, медіаторка та фасилітаторка, член правління ГО «Інститут миру і порозуміння», експертка з організаційного розвитку

Модератор заходу: журналіст та ведучий Андрій Куликов

Захід відбудеться у змішаному офлайн/онлайн форматі (з трансляцією на Facebook та YouTube).

Якщо ви бажаєте взяти участь офлайн, то заповніть форму реєстрації до 17 лютого включноhttps://forms.gle/8ShXeqiJag55A39YA

Більше інформації на сторінці події у Facebook: https://fb.me/e/36PdX8oMw

Дискусія відбудеться 23 лютого з 15:20 до 17:00 за адресою INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49А. Кількість учасників обмежена.

Захід проводиться в рамках проєкту “Діалог задля реінтеграції та соціальної згуртованості”, який впроваджує ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).