20 травня минає два роки з моменту інавгурації Президента Володимира Зеленського. Як і щороку, активна увага до цієї дати прикута до оцінки досягнень та поразок за рік, що минає, та за всю каденцію загалом. Пандемія та її соціально-економічні наслідки, зростання напруженості на Сході та загострення відносин з Росією були і залишаються найбільш помітними та складними викликами, що стоять перед Президентом.
Незважаючи на існуючі виклики, дослідження громадської думки показують, що попри невеликі коливання, рівень підтримки Президента залишається стабільно високим.
На замовлення Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, з 6 по 28 квітня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології провів опитування населення України віком старше 18 років стосовно участі у виборах та ставлення до свого вибору через два роки. Під час нашої зустрічі ми поговоримо про результати проведеного дослідження, а також про те:
Чи змінився рівень довіри та підтримки електорату Президента за два роки? Наскільки тісний взаємозв’язок довіри та підтримки для формування об’єктивної оцінки діяльності Президента? Які ресурси впливають на формування думки громадськості?
Спікер/-ки:
- Оксана Міхеєва, професор кафедри соціології УКУ, DAAD-професорка в Європейському університеті Віадріна (Франкфурт (Одер);
- Тарас Білоус, історик, публіцист, активіст, редактор журналу «Спільне»;
- Тетяна Маляренко, докторка наук з державного управління, Національний університет «Одеська юридична академія»;
- Ігор Семиволос, директор Центру близькосхідних досліджень;
- Валентин Краснопьоров, голова правління ГО «Сильні Громади».
Модеруватиме подію Сєргєй Сумлєнний, директор Фонду ім. Г. Бьолля, Бюро Київ — Україна.
Запрошуємо представни/-ць органів виконавчої влади, профільних експерт/-ок, активіст/-ок з різних регіонів та всіх зацікавлених.
Подія відбудеться онлайн на платформі Zoom. Щоб взяти участь і мати змогу ставити запитання спікер/-кам безпосередньо під час події, зареєструйтеся за посиланням.
Зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання для участі за 2 години до початку події.
Інформація про дослідження:
Упродовж 16-22 квітня 2021 року КМІС провів всеукраїнське опитування методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів, опитано 2003 респондент/-ок. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) всієї України окрім територій, які тимчасово не контролюються владою України.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 2,4%.