Друга німецько-українська конференція з міського розвитку “Міста, комфортні для життя”

Початок: 01.12.2017
Адреса: Львів,
Місце: Музейно-культурний комплекс пивної історії “Львіварня”

Завершено

Друга німецько-українська конференція з міського розвитку “Міста, комфортні для життя”
Друга німецько-українська конференція з міського розвитку “Міста, комфортні для життя”

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH із радістю анонсує Другу німецько-українську конференцію з міського розвитку, що відбудеться 1 грудня 2017 р. у місті Львові! Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) та Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) вже вдруге спільно проводять міжнародну конференцію із питань містобудівної політики України.

Під час Конференції представники та представниці всіх рівнів урядування Німеччини та України, а також громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюватимуть актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку. Під загальним гаслом “Міста, комфортні для життя” будуть проведені лекції та тематичні арени, присвячені темам екологічної безпеки, партисипації (громадської участі) та креативності у контексті міського розвитку.

Важливим та перевіреним фундаментом національної політики міського розвитку є рівноправний та взаємний обмін досвідом та поширення практик успішного впровадження принципів інтегрованого міського розвитку. Ми також звертатимемось до цих тематик у ході Конференції.

Німецько-українська мережа міст

В рамках Конференції відбудеться презентація новоствореної мережі міст, що складається з Гайдельберга, Києва, Львова, Ляйпціга, Миколаєва, Нюрнберга, Оснабрюка та Харкова.

Лейпцизька премія 2017

Вже вдруге із великим успіхом відбувся конкурс на вручення Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку. Цього року ми отримали цікаві та перспективні проектні заявки. У рамках Конференції відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців за участі заступника Міністра пана Лева Парцхаладзе (Мінрегіон) та Державного секретаря пана Ґюнтера Адлера (BMUB). У ході офіційного прийому, що відбудеться після церемонії нагородження, ми хотіли би запропонувати можливість для подальшого обміну думками та обговорення.

Детальніша інформація про конференцію доступна за посиланням.