“Довіра та діалог заради розвитку нашої громади”: семінар з форум-театру в Коцюбинському

Початок: 27.11.2015 о 10:00
Закінчення: 29.11.2015 о 18:00
Адреса: Коцюбинське, Київська, Україна

Завершено

12027589_726259250839313_7448595105642159690_n
“Довіра та діалог заради розвитку нашої громади”: семінар з форум-театру в Коцюбинському

Як не лише вижити в кризу, а й знайти нові можливості? Як збудувати сильну громаду заради процвітання у вашому місті? Як будувати діалог та врахувати голос кожного у прийнятті рішень? Протягом семінару з форум-театру ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

“Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів”, – вважає учасниця нашого попереднього семінару, яка вимушена була переселитися через війну до Ірпеня (Київська область).

Що: Триденний семінар за методикою форум-театру.

Організатори: громадська організація “Театр для діалогу” (Київ) у партнерстві з Коцюбинською бібліотекою імені Гайдай за підтримки ПРООН та Уряду Японії

Коли: 27-29 листопада з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каву, які забезпечуються організаторами.

Де: Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам.

Для кого: Ми будемо раді бачити місцевих активістів, волонтерів, вимушених переселенців, а також усіх, хто давно хотів активніше долучитись до життя громади свого міста без вікових та інших обмежень.

Умови участі: Участь у семінарі є безкоштовною. Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням https://goo.gl/358PI1 до 24 листопада включно. У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за телефоном +380506202727 – Оксана.

Відео з показу вистави в Ірпені та Ворзелі “Будемо жити. Як?” можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/SNgLIMLRxns.

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/779321998863886/

https://vk.com/event107316354

Семінар у Коцюбинському – другий із серії семінарів та форум-вистав у Київській області, які ГО “Театр для діалогу” створює в рамках проекту “Довіра та діалог як запорука розвитку громади”. На початку жовтня ми вже встигли попрацювати з переселенцями та активістами міста Ірпінь. За результатами в Ірпені та у Ворзелі учасники показали виставу “Будемо жити. Як?” – про проблеми дитячих садочків, працевлаштування та житла, які є спільними для переселенців та місцевих жителів.

“Мені дуже сподобалося, що актори не розповідали завчений текст”, – заявляє виконавиця головної ролі форум-вистави в Ірпені Тетяна. “І навіть те, що глядач може вийти на сцену і поспілкуватися з тобою, і ти вигадуєш щось нове, щоб йому відповісти. Саме формат цього діалогу мені дуже сподобався. Я такого ще ніколи не бачила”.

“Проблема в тому, що ми не знаємо своїх прав”, – підкреслила після завершення вистави акторка-переселенка Єва. “А от під час вистави глядач встав на місце нашої героїні і говорив: є така-то стаття, ви зобов’язані… І тут важливо навіть не те, що хтось щось зобов’язаний, а те, що в мене є права. Тепер я буду читати Трудовий кодекс”, – заявляє дівчина.

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України, регіональною та місцевою владою.