Доповідь про трагічне минуле Самбора ХХ століття, пов’язане з масовими розстрілами і захороненнями на території старого єврейського кладовища

Початок: 02.12.2018 о 14:30
Закінчення: 02.12.2018 о 17:30
Адреса: вул. Мазепи, 8, Самбір, Львівська , 81400, Україна
Місце: залі засідань Самбірської районної ради (м. Самбір, вул. Мазепи, 8).

Телефон: 0680703611
E-mail: [email protected]

Завершено

45645826_2412426812133152_2670509118741020672_n
Доповідь про трагічне минуле Самбора ХХ століття, пов’язане з масовими розстрілами і захороненнями на території старого єврейського кладовища

ІНІЦІАТИВА ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» щодо облаштування на території колишнього єврейського кладовища у   м. Самбір меморіалу жертв різних віровизнань та національностей.

 

Передусім, звертаємося зі словами подяки до всіх середовищ, задіяних у справі облаштування на території колишнього єврейського кладовища у м. Самбір меморіалу жертв різних віровизнань та національностей.

1 листопада 2018 р. масові заходи на території міста відбулися на належному рівні, толерантно, з відповідним рівнем поваги. Інакше й не могло бути, адже йшлося про пошанування Січових Стрільців у 100-річчя з часу утворення ЗУНР, а також замордованих нацистами самбірчан та жителів цієї частини прикарпатського краю у 75-ту річницю їхньої трагічної загибелі.

ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» у зверненні до всіх небайдужих напередодні вище згаданих масових заходів зголосилася допомогти направити подальший процес облаштування в Самборі меморіалу жертв різних віровизнань та національностей у конструктивне русло. Будучи послідовними у цьому, готуємо серію заходів. Першим з них буде доповідь про трагічне минуле Самбора ХХ століття, пов’язане з масовими розстрілами і захороненнями на території старого єврейського кладовища. З проханням підготувати її ми звернулися до члена правління нашого громадського об’єднання Юрія Леськіва, який добре обізнаний з даною тематикою.

Доповідь відбудеться в м. Самбір 2 грудня 2018 р. Зацікавлених просимо зголошуватися на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/centrunescolviv/, на е-адресу нашої організації: [email protected], або ж за номером телефону 0680703611 . Це допоможе нам визначитися з приміщенням для проведення даного заходу, а також – в інших організаційних моментах. Кожен хто матиме бажання прийняти участь в заході має повідомити: чи особисто особа, чи представляє якусь ГО, ЗМІ і т. д.

Лише якнайповніший зібраний і доступний широкому загалу матеріал може стати основою для подальших дій і допомогти дійти порозуміння у питанні спорудження меморіалу.

Будьмо відповідальними у наших намірах, словах і діях.

З повагою
Правління ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області»