День Конституції 2020 зустрінуть всеукраїнським онлайн-концертом

Початок: 27.06.2020 о 18:00
Закінчення: 27.06.2020 о 20:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн
Олександр Кахай

Завершено

День Конституції України 2020
День Конституції 2020 зустрінуть всеукраїнським онлайн-концертом

У суботу, 27 червня, дорослих і молодь  запрошують на святковий вечірній онлайн-концерт до Дня Конституції України.

За словами команди проекту, на глядачів і глядачок очікує насичене вокально-інструментальне зіркове шоу талантів у форматі приємного міксу з  сучасної естради та фольклору. Окрім “електронної” музики, в рамках ефіру буде й віртуозна гра бандуристів та цимбалістів з різних куточків України.

Вітатимуть з прийдешнім святом дорослих і молодь такі імениті артисти та вокалісти, як Ігор Грохоцький, FREЯ, Назар Яцишин, SHY, Олександр Кварта, U:LAV, Денис Родін, Сергій Лазановський й інші фіналісти та переможці різних телевізійних талант-шоу, які приєднаються до дійства з власних домівок.

- Це буде особливий творчий передсвятковий вечір, – ділиться головний організатор проекту Олександр Кахай, – окрім вже озвученого, також готуємо декілька особливо приємних творчих сюрпризів для глядачів. Безумовно День Конституції 28го, але закликаємо вже з суботи святкувати у великій творчій дружній компанії це одне з найголовніших державних і державницьких свят України.

Розпочнеться онлайн-концерт 27 червня о 18:00, а його трансляція буде доступною за посиланням https://youtu.be/okKyij8hAqA