Серія онлайн-зустрічей “Партисипація: виклики та трансформації”

Початок: 07.12.2020 о 11:00
Закінчення: 11.12.2020 о 12:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
ЦПКІ E-mail: [email protected]

Завершено

Серія онлайн-зустрічей “Партисипація: виклики та трансформації”

Запршуємо на серію онлайн-зустрічей присвячених міжнародному досвіду впровадження інструментів участі у Польщі, Грузії, Німеччині та США. 

  1. Деліберативні практики залучення у Польщі

Перше слово, яке спадає на думку при спогадах про наш 2020 рік?

Виклики. 

Окрім економіки, вони також стосуються сфери взаємодії місцевої влади та громадянського суспільства.

Що цікаво, з цими викликами зіштовхнулись не лише ми в Україні. Багато країн світу переживають свої карантинні кризи. І кожна з них проходить свій шлях адаптації до нових умов.

На нашій першій онлайн-зустрічі із серії “Партисипація: виклики та трансформації” ми будемо говорити про деліберативні практики залучення у Польщі.

Коли? 7 грудня, 11:00. 

Хто? Кшиштоф Фільцек, виконавчий директор Фундації ПАУСІ у 2016-2019 рр. розповість про діалогові інструменти залучення громадян до процесів розробки та реалізації міських політик.

  1. Стандарти Громадського бюджету у Грузії

Бюджет участі – це можливість для нас не лише приймати участь у процесі розподілу міських коштів, а й перспектива побудова принципово іншого рівня комунікації між владою та громадою.

Багато країн мають свій унікальний досвід організації бюджету участі. Під час нашої наступної онлайн-зустрічі із серії “Партисипація: виклики та трансформації” ми будемо говорити про стандарти Громадського бюджету в Грузії.

Коли? 8 грудня, 13:00

Хто? Володимир Абрамюк, координатор процесів Фонду Міжнародної Солідарності у Грузії. Він розповість про досвід практиків Грузії у створенні і використанні “Стандартів Громадського бюджету”.

  1. Програма “Соціальне місто” та квартальний менеджмент у Берліні

Ми переконані, що дослідження та адаптація найкращих міжнародних практик дозволить нам ефективніше розвивати власні громади.

Однією із таких практик є Програма “Соціальне місто”, застосування якої у Німеччині дозволяє міській владі визначати найбільш проблемні місця, які потребують уваги адміністрації та покращувати умови життя депресивних мікрорайонів та околиць у співпраці з місцевими мешканцями. 

Коли? 10 грудня, 13:00 

Хто? Олександра Каст з Департаменту міського розвитку та житлової політики Берліну. Вона презентує досвід впровадження системи Квартального менеджменту та розповість як місто співпрацює з громадою для стабілізації територій, які потребують підтримки.

  1. Досвід впровадження громадського бюджету в Атланті, США

Цього року на долю громадського бюджету випало багато випробувань. Вони змусили нас всіх дуже швидко пристосовуватись до нових умов заради досягнення бажаного результату.

Під час нашої останньої онлайн-зустрічі із серії “Партисипація: виклики та трансформації” ми будемо говорити про Громадський бюджет Атланти та перший рік реалізації ГБ напередодні та під час пандемії.

Коли? 11 грудня, 11:00

Хто? Ентоні Лукадамо, керівник з законодавчих питань офісу депутата міської ради Атланти Аміра Фарокі. Він поділиться досвідом та розповість про особливості впровадження громадського бюджету у центральному районі міста.

Для того, щоб взяти участь у онлайн заходах заповніть реєстраційну форму за посиланням, після чого на вказаний e-mail будуть надіслане посилання на захід.

Організатор: Центр публічної комунікації та інформації.