Дебати в Західному регіоні щодо завдань різних аудиторій на реалізацію Угоди про асоціацію

Початок: 14.09.2018 о 13:30
Закінчення: 14.09.2018 о 17:00
Адреса: вул. Винниченка, 30-А , м. Луцьк, Волинська, 43025, Україна
Місце: Конференц-зал бібліотеки СНУ ім. Лесі Українки
ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України”
Телефон: 0634226949
E-mail: [email protected]

Завершено

2Банер Луцк
Дебати в Західному регіоні щодо завдань різних аудиторій на реалізацію Угоди про асоціацію

У п’ятницю, 14 вересня 2018 року, ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України” проведе дебати щодо готовності, завдань та шляхів реалізації Угоди про асоціацію профільними підрозділами обласних державних адміністрацій, органами місцевого самоврядування, виробниками аграрної та харчової продукції.

Обговорюватиметься зміст та взаємозв‘язок євроінтеграційних зобов‘язань у сфері стандартизації, забезпечення безпеки та якості сільгосппродукції та продуктів харчування, інноваційного розвитку підприємств аграрного та харчового сектору та розвитку сільських територій.

Партнери: Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

ДУ “Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров‘я України”

Науково-практичний центр профілактичної медицини

Дебати проходитимуть за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Громадська синергія»

Запрошуємо 

Що?

 

Де?

 

Коли?

 

Учасники:

Дебати щодо розвитку сільських територій в контексті виконання Угоди про асоціацію

м. Луцьк, конференц-зала бібліотеки Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (вул. Вінниченка, 30-А)

 14 вересня 2018 року, 13:30-17:00

 

Ректор Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Ігор Коцан

В. о. директора Державної установи «Волинський

обласний лабораторний центр МОЗ України», Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, аудитор систем управління безпечністюхарчових продуктів згідно з ISO 19011:2011 Наталія Янко

Президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк

представники державної влади, органів місцевого самоврядування, виробники аграрної та харчової продукції, у тому числі представники Постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин Волинської облради та Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА


Акредитація:   
Марина Мединська (063) 422 69 49, [email protected]

Інформація до дебатівАналітична нотатка про взаємозв‘язок Глав 3, 4, 9 Розділу IV та Глави 17 Розділу V; Нотатка про зміст Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання; Нотатка про зміст Глави 9 «Інтелектуальна власність» та завдання для цільових аудиторій, у тому числі для керівників сільгосппідприємств, на її виконання.

Довідкова інформація

дебати проходитимуть в рамках реалізації проекту «Дебати в регіонах щодо розвитку сільських територій в контексті Угоди про асоціацію», який виконує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Проект сприяє реалізації Угоди про асоціацію України та ЄС, що набула чинності 1 вересня 2017 року, а саме положень Глави 3 «Технічні бар‘єри у торгівлі», Глави 4 «Санітарні та фітосанітарні заходи», Глави 9 «Інтелектуальна власність» Розділу IV «Торгівля і питання, пов‘язані з торгівлею» та Глави 17 «Сільське господарство та розвиток сільських територій» Розділу V «Економічне та галузеве співробітництво».