Дебатний турнір із політичних реформ в місті Рівне

Початок: 18.04.2018 о 11:00
Закінчення: 18.04.2018 о 15:00
Адреса: вул. В.Чорновола, 74, м. Рівне, Україна
Місце: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ауд. 10

Завершено

афіша 18 квітня
Дебатний турнір із політичних реформ в місті Рівне

Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на Регіональний дебатний турнір від Інституту «Республіка».

Другий рік поспіль у Рівному будуть обирати найкращу команду, яка гідно представить наше місто на Всеукраїнському дебатному турнірі! Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів Рівного та Рівненської області на Регіональний дебатний турнір. Інтелектуальна битва відбувається в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України.

ДАТА: 18 квітня 2018 року

ПОЧАТОК: об 11:00

МІСЦЕ: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, аудиторія №10 (знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 74)

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

  • Виборчої реформи;
  • Державного фінансування політичних партій
  • Антикорупційної реформи

та суміжних тем, що стосуються сучасних політичних реформ в Україні.

Реєстрація команд за посиланням.

Усі учасники будуть нагороджені сертифікатами. Команда переможців у м. Рівне – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. Організатори оплачують проїзд та проживання.

У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Нагадаємо, минулого року учасник рівненської команди отримав звання кращий оратор на Національному турнірі.

Детальнішу інформацію можна отримати: Головач Наталія комунікаційна  координаторка ВІ “Активна Громада” в місті Рівне, телефон: +38 097 68 08 014

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».