Де і як шукати можливості ЄС? Презентація каталогу можливостей House of Europe

Початок: 13.11.2020 о 15:00
Закінчення: 13.11.2020 о 16:00
Адреса:
Місце: Facebook сторінка House of Europe

Завершено

database event
Де і як шукати можливості ЄС? Презентація каталогу можливостей House of Europe
ЄС пропонує для України тисячі можливостей у різних сферах. House of Europe прагне, щоб якомога більше українців про них дізналися і могли скористатися. Тому ми зробили каталог можливостей ЄС (https://bit.ly/mozhlyvostiEU) для шести ключових секторів, з якими працює House of Europe: культура і креативні індустрії, освіта, медіа, соціальне підприємництво, молодь, охорона здоров’я.
 
У каталозі публікуються гранти, конкурси та стипендії від Європейської комісії, програм Erasmus+, Horizon 2020, посольств, культурних інституцій та багатьох інших партнерів з країн ЄС та Великої Британії.
 
Команда House of Europe стежить за актуальністю дедлайнів і регулярно оновлює каталог, важно вивчає інструкції і описує кожну можливість так, щоб ви одразу зрозуміли її переваги, критерії і вирішили, чи варто подаватися.
 
13 листопада під час live-презентації Ольга Запорожець, менеджерка інформаційно-координаційного хабу, регіональних програм та спільноти випускників House of Europe та Тетяна Манзюк, координаторка фронтдеску House of Europe, представлять каталог і покажуть, як ним користуватися, щоб швидко і ефективно знаходити можливості, які підходять саме вам.