БУР табір у Долині

Початок: 18.09.2021 о 08:00
Закінчення: 26.09.2021 о 17:00
Адреса: Івано-Франківська обл.,
Місце: Долина
Будуємо Україну Разом

Завершено

БУРтур 2021 irex
БУР табір у Долині

З 18 по 26 вересня у Долині відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.  

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”.  

У Долині волонтери допомагатимуть двом потребуючим родинам з ремонтом у їх будинках. В одній з родин команда майстрів та волонтерів зроблять косметичний ремонт житлової кімнати, в іншій – ремонт кухні. Також підчас табору буде створено мурал на фасаді будівлі майбутнього молодіжного центру за адресою: м. Долина, Івано-Франківська обл. проспект Незалежності, 4.

Долучитись до табору може не лише молодь з різних куточків України, а й місцеві жителі сконтактувавши з місцевим координатором: Володимир Най +380668306207

Протягом вересня – жовтня відбудуться ще 12 БУР таборів і молодь з різних куточків України може долучитись до 12 осінніх таборів заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru 

Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти – за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ. 

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. 

Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого. 

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.