Будуємо спільно нові форми діалогів у громадах Волині

Початок: 21.07.2018 о 13:00
Закінчення: 21.07.2018 о 17:00
Адреса: Устилуг,
Місце: Музей Стравінського

Завершено

світ громад
Будуємо спільно нові форми діалогів у громадах Волині

«Ваша гра – ваші правила» – перші слова, які бачимо на сайті #ГраСвітГромад. 

21 липня відбудеться друга гра в Устилузькій ОТГ. Інша команда, все ті ж умови… Як кортить побачити стратегію в дії та досягнутий результат. 

            Фінансова грамотність, навики управління та переконання, ефективні діалоги, комунікація та маніпуляція – все це в одній грі, яка показує як кожен з нас веде себе у повсякденному житті за заданих умов.

            Майстер гри – Михайло Войтович, один із співзасновників ідеї, ментор.

Гра ініційована Волинський Інститут Права, в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади».

Гра покликана активізувати учасників та сприяти побудові ефективних діалогів, чути та бачити потреби один одного, формувати команди та разом досягати визначеного сценарію розвитку громади.

Це не просто гра – це трансформація поведінки, що здатна змінити непродуктивну поведінку та сформувати нові життєві установки у людей.

 

Запрошуємо приєднатися та спробувати себе у легендарній Грі Світ Громад 21 липня 2018 року, м.Устилуг, у Музеї Стравінського. Початок о 13,00.

 


Заходи відбуваються в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади», що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.