Брифінг “Евакуація місць несвободи з територій, які наближені до зони бойових дій: співпраця держави та громадськості”

Початок: 25.06.2024 о 10:00
Закінчення: 25.06.2024 о 11:30
Адреса: Київ,
Місце: Український кризовий медіа-центр
ГО “Україна без тортур”
Телефон: +380 96 010 91 60
E-mail: [email protected]

Завершено

Брифінг
Брифінг “Евакуація місць несвободи з територій, які наближені до зони бойових дій: співпраця держави та громадськості”

З початком повномасштабного вторгнення, Україна зіткнулася з серйозними викликами, пов’язаними з безпекою місць несвободи. Багато з цих місць знаходяться у безпосередній близькості до зони бойових дій, що ставить під загрозу життя та безпеку як підопічних, так і персоналу. З метою впливу та виявлення прогалин у евакуації місць несвободи з боку держави та потенціал для удосконалення процедур та стану підготовки, громадська організація «Україна без тортур» спільно з Харківською правозахисною групою (ХПГ) та ГО “Захист в’язнів України” анонсує проведення брифінгу, який відбудеться в Українському медіа-центрі офлайн з онлайн трансляцією.

Під час брифінгу ви дізнаєтеся про поточну ситуацію щодо місць несвободи, які підлягають евакуації, та ступінь їх ризику, а також вжиті заходи і плани на майбутнє. Спікери розкриють основні проблеми та пропозиції щодо співпраці держави та громадськості для забезпечення безпечної евакуації.

Брифінг відбудеться 25 червня початок о 10:00.

Спікери:

⦁ Костянтин Ключарьов, ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture»

⦁ Олена Прашко, ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture»

⦁ Ганна Скрипка, ГО “Захист в’язнів України “

⦁ Михайло Романов, ГО “Харківська правозахисна група”

⦁ Андрій Діденко, ГО “Харківська правозахисна група”

Зокрема, під час брифінгу планується розкрити наступні теми: “Негативні наслідки зволікання держави щодо евакуації ув’язнених в Луганскій та Донецькій областях”, “Евакуація підопічних стаціонарних установ соціального захисту, чи є позитивні зрушення?”, “Наслідки не здійснення евакуації з Херсонської та Запорізької областей на початку повномасштабного вторгнення. Стан готовності державних органів до евакуаційних заходів у разі загрози окупації інших територій України”.

Свої питання можете писати до початку події під анонсом або на [email protected], а також під час самої пресподії в коментарях до трансляції.

Пряма трансляція брифінгу відбудеться на офіційних сторінках у Фейсбуці: ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture» та Український кризовий медіа-центр та YouTube-каналі. Брифінг відбудеться за підтримки DIGNITY – Danish Institute Against Torture.