Благодійний міні-фест «Мистецтво в квітах»

Початок: 29.02.2020
Адреса: Поблизу будинку на бул. Дружби Народів, 5, Київ, Україна
Місце: Зала «Життя бальника»
E-mail: [email protected]

Завершено

anons_time29.02
Благодійний міні-фест «Мистецтво в квітах»

Запрошуємо зробити добру справу та з квітами зустріти весну!

Благодійний міні-фест «Мистецтво в квітах» – це спільний соціальний проект флористки Катерини Грицаєнко, флористичної школи «Asant Studio», компанії «Корделія»,  громадської організації «ГІОЗ «Здорове людство» та партнерів у підтримку її підопічних – жінок після лікування від онкологічного діагнозу та жінок, які були в насиллі.

З 2018 року спільно з Євгенією Гранде та за підтримки інших партнерів ГО «ГІОЗ «Здорове людство» у Карпатах проводить освітньо-реабілітаційні, безкоштовні для учасниць, заходи у форматі кількаденних ретрит-сесій для жінок задля їх більш ефективного фізичного, психологічного відновлення та адаптації в суспільстві після тривалого лікування.

Аби наступний ретрит став реальністю,  ми презентуємо «Мистецтво в квітах», свято мистецтва, весни та квітів для дівчаток, дівчат, жінок.           

«Мистецтво в квітах» – це неординарне поєднання образотворчого мистецтва та флористики у форматі освітньо-розважальної благодійної події. Відвідувачі познайомляться з виставковими експонатами, в яких поєдналися шедеври художників і витвори флористів. 

Для тих, хто любить інтерактив, ми запланували майстер-класи, невеликий ярмарок прикрас у формі квітів, лотерею та аукціон, як  можливість позмагатися за право прикрасити свої оселі флористичними композиціями з виставки.

Починаємо о 10.00. Вартість входу – від 50 грн.