Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Сила маркетингу”

Початок: 09.09.2021 о 10:00
Закінчення: 09.09.2021 о 14:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
ЦІПБ м. Миколаїв

Завершено

edef6cc0-3740-4dc6-b633-67320707ed58
Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Сила маркетингу”

Маркетингова стратегія є ключовим компонентом в системі прийняття антикризових управлінських рішень, спрямованих на стабілізацію і вихід організації з кризи. Причина тому – значення маркетингових рішень та маркетингових дій для компанії: саме вони забезпечують просування товарів та послуг на нові ринки, зміцнення становища на старих та загальну диверсифікованість на ринку.

В рамках тренінгу передбачається розробка та імплементація маркетингових стратегій антикризового управління, підвищення управлінських компетенцій, використання маркетингових інструментів у реалізації антикризових програм, що дозволить зберегти бізнес в поточних умовах вже запущеної кризи та чітко зрозуміти логіку подальших кроків.

Дата: 9 вересня 2021 з 10:00 до 14:00

Цільова аудиторія: керівники/ці та власники/ці малого та середнього бізнесу усіх галузей (або делеговані ними менеджери).

Що передбачено тренінгом?

  • розуміння маркетингових стратегій антикризового управління;
  • визначення умов їх застосування в системі менеджменту підприємства;
  • розробка та імплементація кастомізованих маркетингових стратегій антикризового управління під кожного учасника;
  • підвищення управлінських компетенцій щодо використання маркетингових інструментів у реалізації антикризових програм.

Тренерка: Оксана Стець – PhD, 17років в практичному маркетингу, екс-MD «Молокія», бізнес-стратег, бізнес-консультант з стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу, експерт з брендингу, переможниця професійних маркетингових премій Effie Awards Ukraine -2014, X-Ray Marketing Awards-2018, бізнес-тренер.

Програмаhttps://bc.biz.mk.ua/syla-marketynhu/

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та погодження від організаторів.

Зареєструватисяhttps://b24-ckufku.bitrix24site.ua/crm_form23/

Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.