Безкоштовний онлайн-курс “Як врятувати батьків від інформаційних вірусів”

Початок: 03.04.2020 о 19:00
Закінчення: 03.04.2020 о 20:00
Адреса:

Завершено

92020725_140688860800903_9086511310534868992_o
Безкоштовний онлайн-курс “Як врятувати батьків від інформаційних вірусів”

В Україні збільшується кількість фейкових та маніпулятивних новин, пов’язаних здебільшого із темою коронавірусу. Жертвами таких псевдоновин стають люди старшого віку, які не звикли фільтрувати інформацію, зокрема у соцмережах.

Для українців з’явилась можливість вберегти своїх близьких від інформаційних вірусів завдяки безкоштовному онлайн-курсу “Як врятувати батьків від інформаційних вірусів”. Його проводитиме Оксана Мороз, авторка книги “Нація овочів?” та засновниця ініціативи “Як не стати овочем?”

Особливістю курсу є те, що навчання можна проходити разом з батьками, дідусями, бабусями.

«Перед нами три загрози: COVID-19, економічна криза, інформаційні віруси. Кожна з них тягне за собою наступну. Коронавірус спровокував світову кризу. Вони разом спровокували переділ сфер впливу, а значить новий рівень концентрації інформаційних вірусів у всьому, що ми дивимося, слухаємо, читаємо. Мама, тато, бабуся, дідусь – основна групу ризику і для інфовірусів. Вони б’ють по них морально та примушують робити шкідливі речі та не робити життєво необхідні. Онлайн-курс по інфогігієні “Як врятувати батьків від інформаційних вірусів” - одне з рішень цієї проблеми», - розповідає авторка курсу Оксана Мороз.

Курс складатиметься із коротких лекцій та можливості у прямому ефірі поспілкуватись із авторкою.

Дізнатись більше про це онлайн-навчання можна за посиланням у телеграм-каналі: https://t.me/saveparents

3 квітня 2020 о 19:00 відбудеться перша лекція тільки для “дорослих дітей”. Вона буде про специфіку спілкування з батьками про інфовіруси. Всі решта рекомендується слухати разом із батьками.

Про авторку онлайн-курсу:

Оксана Мороз, авторка книги “Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців”. Оксана 20 років пропрацювала в індустрії вірусмейкерів, маніпулюючи громадською думкою. Реалізувала понад 1000 проектів, зокрема працювала на президентських і парламентських виборах, брала участь у виведені фінустанов з кризи. Зараз Оксана пішла з індустрії і займається темою захисту інформаційного імунітету українців.