Арт-майстерня “Пульс міста” їде до Ізмаїла

Початок: 16.02.2020 о 14:30
Закінчення: 16.02.2020 о 16:00
Адреса: вул.Адмірала Холостякова, 41, Ізмаїл, Україна
Місце: Ізмаїльська центральна бібліотека ім. І.П. Котляревського

Завершено

meeting
Арт-майстерня “Пульс міста” їде до Ізмаїла

Оголошуємо набір учасників/ць на семінари в Ізмаїлі у рамках одеського соціально-творчого проекту “Арт-майстерня “Пульс міста”. Метою проекту є підтримка соціальних трансформацій та покращення мікроклімату спілкування у місті за допомогою сучасного театру.

На семінарах у Ізмаїлі ми будемо знайомитися з методами сучасного театру для соціальних трансформацій, а також з елементами ненасильницького спілкування.

Для більш детального знайомства з проектом та програмою семінарів у Ізмаїлі запрошуємо вас на презентацію, яка відбудеться 16 лютого о 14.30 в Ізмаїльській центральній бібліотеці ім. І.П. Котляревського, за адресою: вул.Адмірала Холостякова, 41.

Щоб взяти участь у проекті, будь-ласка заповніть онлайнову форму реєстрації http://bit.ly/2Rn91F8

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ ТРИВАЄ ДО 24 ЛЮТОГО ВКЛЮЧНО!

Для кого ця Арт-майстерня?

для мешканців та мешканок Ізмаїла, які небайдужі до життя свого міста
людей, які хочуть жити у комфортному й безпечному місті, прагнуть взаємоповаги й людяності у спілкуванні

Ми запрошуємо до участі

представників різних соціальних груп (мешканців Ізмаїлу та переселенців, громадян різних національностей та культур, незалежно від гендеру й сексуальної орієнтації)
людей з інвалідністю
громадських активістів
митців та мисткинь

ВАЖЛИВО: Для участі у Майстерні наявність акторського досвіду не є обов’язковою! Головне – це ваша готовність взяти участь у двох семінарах та бажання долучитися до соціальних трансформацій і поліпшення культури спілкування Ізмаїлі.

Що ми робитимемо?

На презентації 16 лютого учасники\ці одеського проекту “Арт-майстерня “Пульс міста” розкажуть про свій особистий досвід зростання у проекті, яким чином мистецтво може сприяти процесам соціальних трансформацій у суспільстві.

На семінарах ми будемо вивчати методики сучасного театру для соціальних трансформацій, а також елементи ненасильницького спілкування. Ми будемо вчитися помічати стереотипи, упереджене ставлення один до одного. Будемо думати та рефлексувати, чим живе місто, в якому ми будуємо наше життя і чим живемо ми разом із ним.

За допомогою сучасних театральних методик – плейбек-театру, театру пригноблених – ми будемо ділитися історіями з нашого повсякденного життя: ставленням, думками, почуттями, ситуаціями, які є важливими для нас.