Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Початок: 17.02.2021
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Antybot site 17
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як відстежувати ботів та викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці питання ви отримаєте під час серії онлайн-тренінгів «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», які організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Коли: 17—19 лютого 2021 року
Де: платформа Zoom.

Онлайн-тренінги буде присвячено методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду українських експертів.

Реєстрація відкрита до 16 лютого, 14:00 за цим посиланням.

ГО «Інтерньюз-Україна» та UkraineWorld.org постійно вивчають наративи та практики, які використовують ті, хто прагне поширити дезіноформацію в українському медійному просторі. Одним із прикладів є так звані «антизахідні» наративи, відповідно до яких Україна перебуває під «зовнішнім управлінням» Заходу та має вирватися з-під контролю «МВФ», «Сороса», «Америки», «Біла Гейтса» тощо. Для просування своїх наративів, «антизахідні» гравці в Україні активно використовують консолідовані зусилля армій тролів, які масово поширюють їхні твіти, розмножують їхні меседжі, роблячи їх більш помітними у соцмережах.

Тренери:

  • Володимир Єрмоленко, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Віталій Рибак, аналітик ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Вікторія Романюк, заступниця головного редактора StopFake;
  • Любов Цибульська, керівниця Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру;
  • Олександра Цехановська, старша аналітикиня Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру.

Пріоритет у наборі на тренінг надаватимемо:

  • журналістам;
  • викладачам факультетів журналістики;
  • державним службовцям;
  • заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу і викриття інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою у майбутньому.

За детальною інформацією: Ганна Дьомочка, [email protected], 099 067 73 75.

Захід реалізується в рамках проєкту «Антибот: як протистояти інформаційним маніпуляціям», який втілює ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Подія також відбувається під егідою ініціативи ГО «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld.